Dizelde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

Dizelde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

• Shell

Oy: 120 45.3%
  • Total

Oy: 23 8.7%
  • Petrol Ofisi

Oy: 25 9.4%
  • Opet

Oy: 74 27.9%
  • BP

Oy: 18 6.8%
  • Full

Oy: 5 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    265

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dizelde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

bende hep shell'den alıyordum aracı aldığım ilk günden beri ama Erz'deki 2 shell'den de aldığımda partikül filtresi uyarısı vermesi (aldığım ilk gün fan açtı) ve ustamında kışın donmaması için PO'yu tavsiye etmesi (Erzurum'daki arkladaşlar için yazayım AVM'nin ordaki PO) üzerine PO'ya döndüm şimdilik bi sıkıntı yok maşallah. performans ve menzil olarak çok bi fark var mı derseniz inanın çok fark edemedim.

Aydn link' Alıntı:
Dizel kullandigim yillar v-power'dan hic sasmadim. Shell gayet basarili. Ve her akaryakit firmasini deneyerek karar verdim. Yalniz bir defa tatil icin Antalya'ya gitmistim, donuste Burdur uzerinden gelirken daha cok tirlarin mazot doldurdugu bir PO istasyonu gordum ve mazot alma zaruretim dogdu. Yahu PO istasyonundan daha oncede almistim ama orda artik nasil bir etki olduysa, Antalya/Mersin yolunu bilen bilir, araba sanki şaha kalkti. Gaz tepkisi artti, performans aldi basini gitti. Araba megane'dan mclaren'e dondu. Tabi bir daha da kullanamadim. Benzine gectim hala shell'den alirim.

Aydıncım gelelim senin şu Burdur'daki PO'ya :) ben yazları Burdur'a gidiyorum Antalya'ya da bu hangi PO ise tadına bakmak istiyorum  steeringwheel steeringwheel steeringwheel eğer hatırlıyorsan yerini tarif edebilir misin?  032questn

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı aldım alalı bende selhllden aliyorum. Ama gecen en Son bi 50 liralık nitro aldım araba bilgimiz traktör sesi verir oldu,  bu arada hep 50 lik alırım. İşik yanıncaya kadarda ugramam istasyona. Neyse aradım shelli istasyonu. Ne iş araba resmen titriyor dedim sizin yüzünüzden hasta oldu arabam dedim. Evelwdi gevwledi başka yerden mi aldınız felan mi dedi lafi yapiştirdım tabi. Tüm makbuxlarım var dedim zaten o da plakayı girince gördü.. Bu aeada vanda oluyor bu olay. Hemn sordum kacak mazot mu koydunuz yoksa diye işte eweelwdi yine. Bakalım depoda az kaldı şimdi total alacam bakalım degişiklik olursa seste. Bizim kacakcı arkadaslara haber salıp işin aslını bi ögrenecegiz. Bu arada polism shell de yaparsa nerden alacaz. Bitmiyorda koodumun mazotu

Prm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com

Uzun süre bp ultimate kullanıyordum, ancak paraf kampanyası nedeniyle total excellium kullandım 2 depo. Excellium gercekten güzel. Sessiz ve sarsıntısız bir çalışma sağlıyor. 100 km ise 4.1 litre yaktı araç.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yıllardır Shell..yoksa BP o da yoksa Opet

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Shell yoksa bulana kadar shell ;)

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Shell yoksa bulana kadar shell ;)
+1
bende sürekli shelden alıyorum yakıtı nasıl olduysa geçen sene ankara-istanbul otoyolunda ilk tesiste durdum zaruretten dolayı hazır durmuşken depoyu doldurayım istanbula kadar bir daha durmamış olurum diye düşündüm, almaz olaydım o yakıtı inanırmısınız araç sollarken biraz fazla gazlayınca egzostan çıkan siyah dumanı aynadan görüyordum.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı alalı iki sene oluyor, 25.000 km. yol yaptım, ilk günden bu yana sadece petrol ofisinden  mazot alıyorum, şimdiye kadar hiç bir sıkıntı çıkmadı, büyük bir çoğunlukla hep aynı istasyondan aracımı doldururum.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

TP

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Shell ve OPET