Dizel-Otomatik

yeyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, ben 2005-2006 corsa dizel otomatik almayı düşünüyorum. bu araçlardan kullananlar var mı bana yardımcı olabilecek?

bu araçlarla ilgili
1-kronik sorunlar var mı?
2-dizel lerdeki otomatik şanzıman lar problem çıkarıyor mu?
3-diğer markaların otomatik şanzımanları ile opel i kıyaslayabilirmisiniz? (yaris özellikle)
4- fiyat olarak ne civarda bir araç bu piyasa da uygundur?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dızel otomatık corsa almayınız. otomatık olmadıgı gıbı otomatıkleştirilmiş düz sanzımana sahıp bu araç. her vıtes geçişinde araba dans eder. butun easytronıc lerde var bu olay. benzin dizel farketmez.

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hidrolik otomatik daha iyidir ama sanırım bu kadar yeni modellerde yok.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bende 2005 benzinli easytronic var zerre problem yasamadım dizeli bilmiyorum ama benzinli de hiç bi problem yok bilgine arkadas neye göre konustu hiç bilmiyorum belki ona öyle raslamıstır kactane kullanan arkım var hiç bi problem yok hele ki araba vites aralıklarında dans etme gibi bişey kesinlikle yok.Dizeli bilmiyorum ama benzinli de hiç bi problem yok.Bu arada her duyulana inanma kullanan eş dosttan bilgi al..

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 2005 model araç kaçbinde. hidrolik tam otomatikler yüzbinlerce km deviriyo sorunsuz.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bende 2005 benzinli easytronic var zerre problem yasamadım dizeli bilmiyorum ama benzinli de hiç bi problem yok bilgine arkadas neye göre konustu hiç bilmiyorum belki ona öyle raslamıstır kactane kullanan arkım var hiç bi problem yok hele ki araba vites aralıklarında dans etme gibi bişey kesinlikle yok.Dizeli bilmiyorum ama benzinli de hiç bi problem yok.Bu arada her duyulana inanma kullanan eş dosttan bilgi al..

astra h 115 beygırlık easytronıc kullandım. vites geçişlerinde önce burun düşürüyor sonra yürümeye başlıyor. araba resmen dans edıyor.
1.3 cdti corsa easytronic kullandım. aynı seyı bu araba da da yaşadım. bidaha easytronic mi..

ı ıh. asla

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytroniği kullanma teknikleri var easytronicli opellerin kullanma klavuzunda ayrı bir bölüm var orasını okuyun mükemmel vites geçişleri oluyor denedim gerçektende öyle kullanmasını bilince çok güzel easyler

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde kullanma kılavuzu yok sen biraz anlatırsan sevınırım yuksel. gazdan cekıp vıtes atmak falan dıyorsan onları denedım de verım alamadım. hem performans kullanımda gazdan cekmekte akıl karı değil.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
easytronic aracı kullana kullana inceliklerini öğreniyorsunuz.vites değiştirmek istersen ayağını gazdan hafifçe kaldırman yeterli.10 dakika easy kullanan biri sana bu konuda doğru bilgi veremez.gaz pedalına basış şekline göre 1 den 2. vitese 5500 devirde de geçer 2000 devirde de.
tam otomatik aracım da oldu daha önce.onlar şehiriçinde daha konforlu.easytronic ise 1 den 2 ye geçtikten sonra kullanma tekniğine göre sarsmaz.gokart aracı gibi kullanırsın.+ olarak cruise control taktır ve rahatlık nedir gör:)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde de Easytronic Corsa C dizel vardı..Hiç de bahsedildiği gibi dans etme sorunu vs. yoktu,gayet rahattı kullanması...