dizel astra 1.7 td gl

ulupinar67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir konu var OPEL ASTRA 2000 model 1.7 TD GL Dizel araç nasıldır? yakıtı makulmu ve en önemlisi arıza durumu nedir araç 140.000 de bakımlı diyorlar değişen vs yok diyorlar ve dikkat ettim ABS yok araç hakkında bilgisi olan varsa ve yardım ederse sevinirim

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor hakkında bir şey diyemem ama bir süre bizde de Gl Astra vardı donanım yok pek tat vermeyen bir model. GL'den Elegance'a geçiş yaptık aradaki fark çok fazla :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi arabam diye söylemiyorum 2001 model 1.7 DTI öneririm çünkü bakımları zamanında yapıldığında 1 milyon km garantisi var ISUZU motoru 10 sene oldu hala kullanıyorum en ufak bir tık demedi Maşallahı var yani çokta ekonomik bir araç şehir içi 160 kuruş şehir dışı 140 kuruş yakıyo bakımı da ucuz sayılır hep yetkili serviste yaptırıyorum en son 100tl ye hava,yağ,mazot filitreleri + yağ değişimi yaptırdım.ABS yok ama frenleri gayet iyi. Yanlız size önerim çok detaylı şekilde incelettirin derim ben.Bende yeni Volkswagen Caddy ye kafayı taktım almayı düşünüyorum :D

Son düzenleme: