Dizel arac tavsiyesi

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar corsa d 1.4 twinport enjoy aracımın yakıtı belimi büktü. Senede 10.000 km yapan birisiyim ama yinede her hafta 70-80 tl yakıtt aliyorum.. Linea veya punto 1.3 dizel dusunuyorum. Yorumlariniz nedir Baska tavsiyeniz olabilirmi?

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.3 tavsiye edebilirim, ama model değiştireyim derseniz linea yı daha sonra elden çıkartmak istediğinizde zorlanabilirsiniz, çünkü şirket arabası oldular.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşündüğünüz yakıt ekonomisi ve fiyata göre size uygun olarak Astra H kasa 1.3 dizel alabilirisiniz. Corsaya göre daha büyük, bir üst sınıfta, yakıt dizel, 2. el piyasası parçası bol.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hyundai Accent Era derim kendim kullannıyorum konfor+performans+yakıt+donanım konusunda 10 numara taksi çıkması veya şirket arabası olarak kullanılmamış olanları bulursanız alınıcak en iyi araba. Alırsanız benimkisi gibi n dolusunu alın derim Style paket geçer 10 airbag + esp + digital klima vs vs. gibi bir çok özellikleri var

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1.3 CDTI Astra ya da Corsa olabilir.

Bagaj önemliyse Linea da olur. Diğerlerini tercih etmezdim.

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagaj önemli degil 29000 lirayı gecmeden çok km yapmamış 2010 ustu sadece lineada mevcut.. astra veya corsa tabiki isterim ama 2008 model km yapmıs araclar mevcut;(

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsa tercih ederdim 1.3 cdti. yakıt konusunda sizi yeterince tatmin edecektir

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai Accent Era derim kendim kullannıyorum konfor+performans+yakıt+donanım konusunda 10 numara taksi çıkması veya şirket arabası olarak kullanılmamış olanları bulursanız alınıcak en iyi araba. Alırsanız benimkisi gibi n dolusunu alın derim Style paket geçer 10 airbag + esp + digital klima vs vs. gibi bir çok özellikleri var

Era lar hosuma gitmiyor:( Era veya linea arasında kalirsam tercihim linea olacak.