Dizel arac tavsiyesi

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagaj önemli degil 29000 lirayı gecmeden çok km yapmamış 2010 ustu sadece lineada mevcut.. astra veya corsa tabiki isterim ama 2008 model km yapmıs araclar mevcut;(

Bende corsa tercih ederim ama 2008-2009 düşük km li bulmak zor . Hatta şuan yok gibi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yerinizde olsam sıfır araç alırım 29.000 tl verebiliyorsanız araca bütçeyi biraz daha zorlayıp aveo alırım. sıfır 1.3 75 bg sedan veya hb 33000 tl veya 1.3 95 bg 35 bin. eğer fiyatlar kasım sonu bu şekilde olsaydı kesinlikle ben alırdım aveo ... motor ve alttakım opel. güvenlik 5 yıldız 8 havayastığı start stop yol bilgisayarı aux usb mp3 hız sabitleyici v.s. standart donanımları ... ayrıca yakıt olarakta çok ekonomik ş.içi 4.3 lt ş.dışı 3.4 lt tüketim var. ayrıca sıfır araç almak en mantıklısı olur en azından aracı ilk kullanan siz olacaksınız önceki sahibi veya sahipleri kim bilir aracı nasıl kullanmış olacak ne işlemlerden geçirilmiş olacak araç ... araç alırken 3-4 gün daha beklemediğim için çok pişmanım şahsen

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yerinizde olsam sıfır araç alırım 29.000 tl verebiliyorsanız araca bütçeyi biraz daha zorlayıp aveo alırım. sıfır 1.3 75 bg sedan veya hb 33000 tl veya 1.3 95 bg 35 bin. eğer fiyatlar kasım sonu bu şekilde olsaydı kesinlikle ben alırdım aveo ... motor ve alttakım opel. güvenlik 5 yıldız 8 havayastığı start stop yol bilgisayarı aux usb mp3 hız sabitleyici v.s. standart donanımları ... ayrıca yakıt olarakta çok ekonomik ş.içi 4.3 lt ş.dışı 3.4 lt tüketim var. ayrıca sıfır araç almak en mantıklısı olur en azından aracı ilk kullanan siz olacaksınız önceki sahibi veya sahipleri kim bilir aracı nasıl kullanmış olacak ne işlemlerden geçirilmiş olacak araç ... araç alırken 3-4 gün daha beklemediğim için çok pişmanım şahsen

dogru söze ne denir be:bir:

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana sorarsan bence renault clio al yada sembol 1.5 dcı adeta kokluyor alman arabası yok saglam o bu bırakalım artık bunları 2000 motor b ye biniyom tam sehir ici 15 tl ye 30 km gitti hadi by dedi :D benzini hiç sölemiyom bence al bi dcı hem fiyat boldan bolllll :D rahat et

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında sıfır araç alma taraftarıyım ama şuan corsa için çektigim kredinin taksitlerini ödüyorum. 2 sene sonra bitecek inşallah. Bu şekilde idare edip borcu bitirdikten sonra sıfır araç almak daha mantıklı ama benzinede can dayanmıyor. Eğer şuan satarsam dediğim gibi 29 üstüne çıkamam.. sattığım fiyat karşılıgında araçlara bakabilirim.. chavrolet tr den cekiliyormus diye okudum bi yerde! Clio 3 lerin temizi biraz zor gibi..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea dolu donanımlısı alırsanız sıkıntı çekmezsniz kesinlikle, şirketler şirket aracı alırken bomboş teneke donanımlıları alıyorlar, ağzına kadar kakılı donanımlı modeller genelde aile aracı olarak kullanılır. Linea piyasası da iyi olan bir araç, konforu güvenliği yakıtı da güzeldir, tavsiye ederim ( çokyüzbin km yapmış şirket aracı olan bir lineaya binen biri olarak o bile güzeldi)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el dizel bir araç her zaman kapalı bir kutu bence.... 2008 2010 model alınacak araç min.100 bin km de olduğunu varsayarsak bakım maliyetleri vs derken bbaşınız ağrıyacak bence... aveo 1.2 85 bg yine fulle yakın donanımlı bir araç ortalama 5.5 yakıyor benzini bacanağımda var araç daha 3 binde bir depo ile 45 lt. 860 km yol yaptık ş.dışı bence yakıt uygun.. dizel olacak diye bence risk almayın 27 bine aveo alabilirsiniz.. ayrıca 2016 da chevy satışı çekse bile opel yedek parça ve servise devam edecek... belkide amerikada nasıl opel chevrolet diye satılıyor chevy de opel diye satılır gm dir ne yapsa yeridir

mirliva

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 dizel linea mı geçen aylarda sattım araç 30 bindeydi boyasız hatasızdı.
26 bine alıp 27 bine sattım
bu paraya linea bence alınabilcek bir araç. sürmüş bir insan olarak tavsiye derim