dıreksıyon

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: dıreksıyon

dinojasie link' Alıntı:
benim araçta enjoy pp. araç 140 larda iken oldukca yeterince sertleşiyor ve güzel bir sürüş keyfi veriyor. hatta bazen tek parmagımla bile zor çeviriyorum ( hakan beye gönderi :D )
011zaa
işte ben de tek parmağımla aracı kullanayım diye o kadar yüksek hızlara çıkmıyorum
demekki direksiyonun sertleşmesi biraz daha yüksek hızlarda anlaşılıyor
buradan bunu çıkarabiliriz
sn. cancanada aracınızı 140-150 km hızlarda kullanıp burada tekrar yorumunuzu alabilir miyiz?

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Geldımm 200kmye kdr zorlayarak cıktım ama olle sertlesme olayını cok farkedemedm.. Bazı arabalarda 70 km baraj mesela dırek sertlesıo aama bunda daha hafıf sanırm..
Ulas abı nerlerdesn sen ya :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
Geldımm 200kmye kdr zorlayarak cıktım ama olle sertlesme olayını cok farkedemedm.. Bazı arabalarda 70 km baraj mesela dırek sertlesıo aama bunda daha hafıf sanırm..
benim aile balıkesirli oyüzden balıkesirde geçirdim bayramı adada hep gözüm senin arabayı arıyo :)

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

abı bende gorur gbı oldum senı acıle gırıodu araba yaklasmaya calıstım acılde baktım kı araba 09 k :D ben gorev yerındeyım ıkı hafta da bı hafta snları adadyım abı bundan snra..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer öyle bir şey olsaydı sistem hatası verirdi bence..

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
direksiyonun yüksek hızlarda sertleşmesi derecesi kişiden kişiye farklı algılanabiliyor tabii. bence cok tatlı bir sertligi oluyor. başka araçlarla kıyaslarsanız belki bu şekilde farkı daha iyi anlayabilirsiiniz diye düşünüyorum.Ama unutmayın şahin gibi de olmuyor tabii  :)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabanın bir sertleşme sorunu eksikti, o da tamamlandı. Sakat mevzular bunlar... 011zaa Şaka bir yana, direksiyon bence de hissedilir ölçüde sertleşiyor. Ama çok da abartılı bir sertleşme değil tabii. Ben 80 km/sa ve üzeri hızlarda bunu hissediyorum.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Arabanın bir sertleşme sorunu eksikti, o da tamamlandı. Sakat mevzular bunlar... 011zaa şaka bir yana, direksiyon bence de hissedilir ölçüde sertleşiyor. Ama çok da abartılı bir sertleşme değil tabii. Ben 80 km/sa ve üzeri hızlarda bunu hissediyorum.

011zaa  ileti yazarken aynı espiri benim de aklıma geldi ve şu şekilde yazıyordum 005hihih