direksiyon toplamıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan zeka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu okuyan herkese selamlar.
3 hafta önce direksiyon kutusu çıkma ile değişti güvendiğim bir ustaydı usta çıkmayı tavsiye etti 200 tl ye. aracın direksiyon toplamıyor artık ustayı aradım zamanla toplayacağını söyledi. eğer toplamazsa getir biraz gevşetirim dedi.
direksiyonda daha önce bayağı boşluk vardı artık boşluk kalmamış gayet güzel. bu şekilde direksiyon sorunu yaşayan varmı zamanla düzelirmi yoksa hemen gidip gevşettirmem mi gerekir.

"zamanla düzelir" söylemi bana pek mantıklı gelmedi... zamanla düzelene kadar size trafikte bir sorun yaşatırsa ne olacak? allah korusun bence başka bir yere daha gösterin...

küçükken ayakkabıyı 1 numara büyük alıp seneye de giyer dediklerine benzemiş :)
nasıl zamanla düzelirmiş çok merak ettim :)

küçükken ayakkabıyı 1 numara büyük alıp seneye de giyer dediklerine benzemiş :)
nasıl zamanla düzelirmiş çok merak ettim :)

a-Ayakkabi biraz vuruyor sanki
b-zamanla gecer abicim deri bu salar kendini bak simdi bu super oldu bikac gun giy tam saracak ayagini o guven bana,
a-deri diyosun tamam o zaman aliyim
(1 ayda ayak olur davul yara bere icinde}
kemeraltinda hala var boyle esnaf :-).
demek tamircilerde ozenmisler :-)

benzeri bir sorunu bir 1.3 cdti da yaşadık...taşıyıcısı yan sanayi takılmış ve yan sanayidede bir fire varmış hepsinde..orjinal takınca araba normale döndü..ama sen bi git biraz gevşetsin bakalım n lcek ?

benzeri bir sorunu bir 1.3 cdti da yaşadık...taşıyıcısı yan sanayi takılmış ve yan sanayidede bir fire varmış hepsinde..orjinal takınca araba normale döndü..ama sen bi git biraz gevşetsin bakalım n lcek ?

daha parasını vermedim. parasını vermek için gittiğimde baktıracağım :)

parayı vermediysen parayı verene kadar ilgilenir... bence hemen hepsini verme...

Geri