Direksiyon sola yumusak saga sert

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet beyler sorun cozulmustur tansu abim sayesinde.
tansu abimi burdaki opel ustam ile gorusturdum telefonla. islem sirasinda aracin basinda olamadim. (izin sikintisi nedeniyle) ama ogrendigim kadariyla sikinti direksiyonun altinda bulunan bir sensorden kaynaklaniyormus. yani yetkili servisin dedigi gibi 2000-2500 tl masraf ile direksiyon kutusunu komple degistirmek gerekmiyormus. hatta vaktim olursa gidip yetkili servisle dalga gecmek istiyorum.

Isinin ehli Tansu Gurler abime sonsuz tesekkur ederim. Forum boyle bir ustaya sahip oldugu icin cok sansli.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:06 ----------

Ses yapıyor mu peki?

hayir kardesim bir ses sikintim yoktu.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
evet beyler sorun cozulmustur tansu abim sayesinde.
tansu abimi burdaki opel ustam ile gorusturdum telefonla. islem sirasinda aracin basinda olamadim. (izin sikintisi nedeniyle) ama ogrendigim kadariyla sikinti direksiyonun altinda bulunan bir sensorden kaynaklaniyormus. yani yetkili servisin dedigi gibi 2000-2500 tl masraf ile direksiyon kutusunu komple degistirmek gerekmiyormus. hatta vaktim olursa gidip yetkili servisle dalga gecmek istiyorum.

Isinin ehli Tansu Gurler abime sonsuz tesekkur ederim. Forum boyle bir ustaya sahip oldugu icin cok sansli.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:07 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:06 ----------

hayir kardesim bir ses sikintim yoktu.
her zaman aracınızın yanındayım;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:44 ----------

Sorunu cozmeniz çok güzel fakat nasıl cozdugunuzu yazmaniz gerekir. Forum kullanma mantığı budur.
bazı çözümler gizli kalmalı

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her zaman aracınızın yanındayım;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:44 ----------

bazı çözümler gizli kalmalı

meslek sırrı olarak tabir ettiğiniz bilgileri paylaşmak istememeniz forumda yazma ve bulunma sebebinizi sorgulamama sebep oluyor. forumda bildiğiniz üzre çeşitli sorunlar ve çözüm önerileri bilgili kişiler yada bilgisiz olduğu halde fikir verme amaçlı konuya yorum yazan kişilerden oluşur. sizin yaptığınız reklam dan başka bir şey değil. bu işi yaptığınızdan reklam da yapıyor olabilirsiniz fakat yaptığınız işlemi de söyleyin de forumda faydalanmak isteyen diğer kullanıcılar forumdan fayda görsün. yardımcı olduğunuz kişlilere diğer birçok konuda da gödrüğüm üzre ,yazdığınız cevaplar sadece bir kişinin sorununu çözüp sizin reklam yapmanızla son bulmuş.
yazdığınız mesajlar forum adabına uygun değil. sadece yadım için burdaysanız sorunu olanlarda özel mesajdan irtibata geçip sorunu halledin reklamvari mesajlar sizi daha çok antipatik yapıyor.
bu yazdıklarımı yanlış anlamayın,ufak bir eleştiri sadece. unutmayın ki forumu takip eden ve aracını şehir farklılığından dolayı size getiremeyecekler var.

eaispanyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı dertten muzdaribim. Şimdi 2000-2500 TL masrafmı çıktı gene. Corsa 1.7 DTI İsteyen varmı... :)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
meslek sırrı olarak tabir ettiğiniz bilgileri paylaşmak istememeniz forumda yazma ve bulunma sebebinizi sorgulamama sebep oluyor. Forumda bildiğiniz üzre çeşitli sorunlar ve çözüm önerileri bilgili kişiler yada bilgisiz olduğu halde fikir verme amaçlı konuya yorum yazan kişilerden oluşur. Sizin yaptığınız reklam dan başka bir şey değil. Bu işi yaptığınızdan reklam da yapıyor olabilirsiniz fakat yaptığınız işlemi de söyleyin de forumda faydalanmak isteyen diğer kullanıcılar forumdan fayda görsün. Yardımcı olduğunuz kişlilere diğer birçok konuda da gödrüğüm üzre ,yazdığınız cevaplar sadece bir kişinin sorununu çözüp sizin reklam yapmanızla son bulmuş.
Yazdığınız mesajlar forum adabına uygun değil. Sadece yadım için burdaysanız sorunu olanlarda özel mesajdan irtibata geçip sorunu halledin reklamvari mesajlar sizi daha çok antipatik yapıyor.
Bu yazdıklarımı yanlış anlamayın,ufak bir eleştiri sadece. Unutmayın ki forumu takip eden ve aracını şehir farklılığından dolayı size getiremeyecekler var.
benİm her yazdiĞim cevap reklam zaten ÇÜnkİ sorunu ÇÖzdÜĞÜnÜz anda otomatİkman reklam oluyorsunuz , bu İŞten parada almiyoruz dÜnyanin tÜm Ülkerİnden arayan ustalar ve araÇ sahİb lerİ var bu kİŞİlere yardimlarimiz oldu ne mutlu bİze
hergÜn belkİ 5o kİŞİ ariyor bazende gece yarisi 12 1:00 de arayanlar var İŞİmİ gÜcÜmÜ birakip ÇÖzÜm ariyoruz sorunlarina ve bİr ÇÖzÜmÜ paylaŞmamak problemse onuda yazariz sorun deĞİl sorun Şuydu
dİreksİyonun altinda sensÖr vardir ayar yapilmasi gerekİyor onu yaptirdik ve bİz yapmadik bu arkadaŞi 2500 tl den kurtardik .
Bİze uzak olanlar zaten telefon numaramizi yazdik İnternet sayfamiz var ordan da ulaŞiyorlar daha ne yapalim ama kusura bakmayin herŞeyİde paylaŞamayiz bİz bu İŞten ekmek yİyoruz ozaman forumda ÇaliŞalim ;)

sİz olsaydiniz her bİldİĞİnİzİ yazarmiydiniz arkadaŞim.

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım op com ile kalibrasyon yap sorun çözülür bende opcomu kutcalarken yanlışlıkla direksiyon donukken kalibrasyon yapmışım öyle olmuştu sonra hizalayip tekrar kalibre ettim duzeldi

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi