Direksiyon Sertleşmesi Hakkinda !

bhdrkrks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle herkese merhaba. Aracimi alalı 2 hafta oldu. Size bir şey sormak istiyorum bu dreksiyon sertleşmesi kaç km hızlarda gerceklesiyor benim araçta 100 km civarinda sertleşme cok rahat hissediliyor ancak 40.km hızdada ayni sertlik devam ediyor daha.yumuşak.olmasi gerekmez mi ?

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Direksiyon Sertleşmesi Hakkinda !

Dıreksıyonun en yumuşak oldugu zaman aracın durdugu ve sızın park ederkenki yaptıgınız manevra zamanlarıdır.100 km hızdaki kadar olmasa da 40 km hızda da bir miktar sertleşme olabilir..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Direksiyon Sertleşmesi Hakkinda !

bhdrkrks link' Alıntı:
Oncelikle herkese merhaba. Aracimi alalı 2 hafta oldu. Size bir şey sormak istiyorum bu dreksiyon sertleşmesi kaç km hızlarda gerceklesiyor benim araçta 100 km civarinda sertleşme cok rahat hissediliyor ancak 40.km hızdada ayni sertlik devam ediyor daha.yumuşak.olmasi gerekmez mi ?
öncelikle hoşgeldiniz tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz
direksiyon sertleşmesi hıza duyarlı olarak devreye girmektedir aynı zamanda direksiyonu sabit bir şekilde
tutuyorsanız ve 40 km hızla gidiyorsanız sertleşme çok bariz olmasa da olabilir ve direksiyon normalde diğer
araçlara oranla çok çok hafif ve yumuşak bir direksiyon özellikle manevra yaparken.