Direksiyon Kutusu

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D Tansu abi ben servis derken yetkili servis demiştim özel servisler yapabilir doğrudur ... hatta sırf direksiyon tamircileri mevcut piyasada...

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Tandik Bir Usta 2000 Model Astramin Direksiyon Kutusundan Yağ Kaçirdiğini Söyledi Tamirini 400-500 Civarinda Yaptirabileceğimi, Servise Gidersem En 1500 Ytl'den çikacağimi Söyledi Bu Direksiyon Kutusu Niye Yağ Kaçirir Tamiri Nasil Yapilir Kaça Patlar Acil Yaptirmam Gerekirmi Bilgi Verirseniz Sevinirim

Önce araştırın tamiri mümkünse neden yanisini alacaksınızki?
Geçmiş olsun.

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende renault megane aynı sorun oldu,
ilk önce tamir ettirdim
6 ay sonra aynı hadise oldu
komple yeni yaptırdım
bence baştan yenisi yaptırmak daha iyi olabilir,

opelankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ilginize Teşekkür Ederim Policeman Kardeşim Sana Döneceğim .bu Arada Bende Eski Bir Polisim Allah Sizlere Kolaylik Versin

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Tandik Bir Usta 2000 Model Astramin Direksiyon Kutusundan Yağ Kaçirdiğini Söyledi Tamirini 400-500 Civarinda Yaptirabileceğimi, Servise Gidersem En 1500 Ytl'den çikacağimi Söyledi Bu Direksiyon Kutusu Niye Yağ Kaçirir Tamiri Nasil Yapilir Kaça Patlar Acil Yaptirmam Gerekirmi Bilgi Verirseniz Sevinirim
Arkadaşım benimki 5-6 aydır kaçırıyor... 1 lt yağ koydum bagaja daha yarısı bile bitmedi sadece dibe faz dayatma eğer dayatırsan 3-5 sn den fazla tutma işte o zaman kacırıyor..bende forumda yazmıştım şırıngayla koy devam demişlerdi tabi şakır lakır kaçırırsa yapacak bişi yok.