Direksiyon Kutusu

opelankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Tandik Bir Usta 2000 Model Astramin Direksiyon Kutusundan Yağ Kaçirdiğini Söyledi Tamirini 400-500 Civarinda Yaptirabileceğimi, Servise Gidersem En 1500 Ytl'den çikacağimi Söyledi Bu Direksiyon Kutusu Niye Yağ Kaçirir Tamiri Nasil Yapilir Kaça Patlar Acil Yaptirmam Gerekirmi Bilgi Verirseniz Sevinirim

aecengizhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun,,bana biraz pahali geldi ama mutlaka servise de sorun derim,,bir kac yerden fiyat alin bilgilenin...benim tavsiyem bu yonde olabilir insallah aradiginiz cevaplari bulabilirsiniz,,selamlar

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon Kutusu altdaki resimdeki isaretledigim yerlerden yag kacirir.
Sizin oradaki Fiyatlarini bilmiyorum ama burda kutunun fiyati 500 Euroya yakin
(Yan Sanayii).

Ekli dosyalar

• Kutu1.JPG
    Kutu1.JPG
    11.3 KB · Görüntüleme: 77

opelankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekürler arkadaşlar

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş aynı sorun benim aracımdada oldu 2000 model astra cd. ben eskişehirdeyim tamirini sadece bir usta yapıyormuş standart 250 ytl ama bu tamir değil biraz daha kullanmaya faydası oluyormuş. senin anlayacağın 1 yıl sonra yine arıza verecek. yenisini takım olarak 750 ytl dediler en ucuz eskişehirde. bende sağolsun siteden tanıştığım cihan opel de ilker var onunla irtibata geçtim geçen sene oldu bu olay 750 dedikleri parçayı ilker 350 ytl ye gönderdi istanbuldan şimdi normal hiç problem yok. eğer istersen telefonunu vereyim görüş... saygılar...

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta da zaman zaman direksiyonu şehir içi kullanımda takır tukur sesler geliyor. neden olabilir.ustaya götürdüm. 20 şer ytl ye bişeyler değişir dedi, ama toz yine girince yapar dedi

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu direksiyon kutusu hep problem galiba

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... serviste tamiz olmaz değiştirirler... ayrıca tamir içinde çok para direksiyon kutusu anca rot körüklerinden atar ya körük yırtılır yada kelepçe yerinden çıkar bide tanıdık usta valla işçilik çok fazla... kutuda başka sorun varmı peki?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ben yapıyorum tamiri sökme takma ve direksiyon tamir takımı ile 250 ytl maliyeti

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben yapıyorum tamiri sökme takma ve direksiyon tamir takımı ile 250 ytl maliyeti
+ içebildiğin kadar çay da şirketten. Ellerine sağlık Tansu Ustam, iyiki varsın. :good: