Direksiyon Kumandası hk.

yunuserd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2004 astra g nin orjinal teybini malum günümüz standartları gereği usb mp3 e ihtiyaç duyduğumdan değiştirmek istiyorum. sorum şu: direksiyon kumandasını bozmadan kullanabileceğim veya gerekli aparat sağlandığında kullanabileceğim bir teyp önerebilirmisiniz. PİONEER MHV-1400UB nasıl bir teyptir astra g direksiyon kumandasıyla kullanabilir miyim? yardımlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler.

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler,orijinal kasetçalarınızın modeli nedir?
Merhaba arkadaşlar 2004 astra g nin orjinal teybini malum günümüz standartları gereği usb mp3 e ihtiyaç duyduğumdan değiştirmek istiyorum. sorum şu: direksiyon kumandasını bozmadan kullanabileceğim veya gerekli aparat sağlandığında kullanabileceğim bir teyp önerebilirmisiniz. PİONEER MHV-1400UB nasıl bir teyptir astra g direksiyon kumandasıyla kullanabilir miyim? yardımlarınız bekliyorum şimdiden teşekkürler.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pionner alacaksanız W/R soketli olan bir model alacaksınız. Bir de Opel için kumanda modülü alacaksınız. Hazır satılanlar vardı sanırım, bulamazsanız Cengiz Abi (MOKIA) sanırım yardımcı olur.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çalışır aracınıza uyumlu aparat var teybinize de uyar teybinizde w/r girişi var.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben kullanıyorum ses çıkışı güzel..