direksiyon kontrol düğmesinin işlevi..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pm olarak yazdım ama burayada yazayım...
benim direksiyonda da aynı düğmelerdne var... o gösterdiklerinden üstteki 2 tanesi şarkı deiştiriyor albüm deiştiriyor... radyodaysan kanal değiştiriyor veya frekans değiştiriyor.. uzun basarsan albüm ve kanal kısa basıldığında şarkı ve frekans değiştiriyor.. en alttakide cdden radyoya alıyor... sende nasıl bir karışıklık olmul çözemedim... airbag zembereğinde bir problem olabilir... servise göstermek lazım

PS:ben sony teyp kullanıyorum... sony teybe göre adaptör ile bunları yapıyor.. orjinal teyp ile de yaklaşık aynı şeyleri yapması lazım :)

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can sağolasın ama en üstte de yazdım servis biz anlamayız diyor tech2 ile kendim uğraştım ama yapamadım.. cengiz ile op-com da denedik bu özelliklere ulaşamadık.. zannedersem ya yazılımdan ya da bağlantı kablolarından kaynaklanıyor..
tekrar belirteyim sağdaki yukarı ve aşağı ile ses artışı sağlanyor 0 tuşu ile cd-radyo geçişi sağlanıyor.. soldakilerse sadece board computer yani yol bilgisayarına giriyor ama pek bi işe yaramıyor.. işin ilginci settings özelliklerine bile giremiyor.. bir nevi vectra b lerdeki sağ sinyal kolunun yol bilisayar işini yapmaya çalışıyor..

direksiyonkontrol1.jpg

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c kullanıcıları..

sizin araçlarda nasıl..

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözdüm..

arkadaşlar sorun ses sistemine göre kumandalara fabrika ayarları yüklenmesinden kaynaklanıyor..
bu yüzden cdc 40 opera taktım.. mis gibi çalışıyor..:D
direksiyon kumandaları ile cdc 40 operanın istediğiniz menüsüne rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz..;)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun ses sistemine göre kumandalara fabrika ayarları yüklenmesinden kaynaklanıyor..
bu yüzden cdc 40 opera taktım.. mis gibi çalışıyor..:D
direksiyon kumandaları ile cdc 40 operanın istediğiniz menüsüne rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz..;)

selam sabri abi CDC40 projeni gönülden destekliyorum :)
ben o soldaki tuşlardan radyoda frekans, CD'de şarkı değiştirmek istiyorum. CD30 teypte böyle ayarlamak mümkün mü???

Son düzenleme:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam sabri abi CDC40 projeni gönülden destekliyorum :)
ben o soldaki tuşlardan radyoda frekans, CD'de şarkı değiştirmek istiyorum. CD30 teypte böyle ayarlamak mümkün mü???

güncel

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpercim ne yazık ki olmuyor.. sorun bizde değer merivalarda olmayan yol bilgisayarından kaynaklanıyor.. cd30 mp3 ün tuş fonksiyonu böyle..
cdc 40 opera tanıtılınca direksiyon tuşları ile tüm menülere rahatça ulaşabiliyorsun..