direksiyon dönmüyor..

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce arabamı temizledim yanlız araç çalışmasında sıkıntı yok ama direksiyon sertleşmiş bir şekilde güçlükle döndürülüyor 2011 astra cdti easytrnc tir yardımcı olursanız sevinirim .

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıreksıyon pompası arızası ılk sıgorta kıtapcıgından sıgortsına bak bı degıstır derım oda olmazsa pompa arıza yapmıstır.
egerkı pompa kontagı kapatıp bekleyıp actıktan snra yumusadı eskı durumuna dondu ıse gene pompa arızası baslangıcıdır fazla ılerlemeden tamırını yaptır derım bı anda yolda bırakmasın
son olarakta soyle bısey arac dururken dıreksıyon sert oldugun yerde devır yukseltıp gaz verdıgınde yumusuyor ıse elektrıksel bı arızadır

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisle görüştüm akü den artıyı veya eksiyi söküp takın dedi eksiyi söküp taktım nasıl olduysa düzeldi.teşekkürler mustafa

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Servisle görüştüm akü den artıyı veya eksiyi söküp takın dedi eksiyi söküp taktım nasıl olduysa düzeldi.teşekkürler mustafa

Buda güzel gerçekten... sök tak aynı sorunu yaşayacak arkadaşlar içinde bir yöntem. Geçmiş olsun.

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet teşekkürler allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin insanı sogutuyo arabasından.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tolga servıs onu dıyor tamama bu neden olmus onu soyluyomu hayır?? usta bak bende cooper arac vardı aynı durum oldu aracta yolun ortasında donerken sertlesıyodu sen dusun en son bı gece tam mekanın onune yanastım tık bı gıttı o gıdıs eve zor gotrdum aracı sen genede bu servo motorları tamır eden yerler var bı gotur baktır derım onemlı bı parca sonucta.. bıde baksana hata kodu vermıs mı?