direksiyon ayarı

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon ayarı yapıldığında aradaki kapak kapanmıyor. elimle çektiğimde kapanıyor. sonra kendiliğinden açılıyor. bu kapağın biyere takılması gerekiyor ama nereye. bilen varsa yardımcı olurmu?

Ekli dosyalar

• abc.jpg
    abc.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 74
  • abcd.jpg
    abcd.jpg
    86.5 KB · Görüntüleme: 60

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
zaten dikkat ederseniz, gövde de açık duruyor. Gövdeyi sökün, körüğün ucu içine girecek şekilde tekrar düzgünce kapatın. Arası açık olunca sıyrılmıştır.

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gövdeyi söktüm ama içine girebilecek bi durum yok maalesef. arada sanki tırnak gibi bişey olası lazım ama bulamadım. kapağı yukarı çekiyorum ama takılacak bi kanca-tırnak yok. kendiliğinden aşağıya iniyor. astra g aracı olan arkadaşlar buranın bi fotosunu çekip koyabilirlermi acaba.

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer gövdeden simide doğru o açık kalan kapaktan bahsediyorsanız. O kapak simide doğru bir yay ile itiliyor. O şekilde kaldı ise ya takılmıştır. Ya da yayı çıkmıştır.

Direksiyon ayarı yapıldığında aradaki kapak kapanmıyor. elimle çektiğimde kapanıyor. sonra kendiliğinden açılıyor. bu kapağın biyere takılması gerekiyor ama nereye. bilen varsa yardımcı olurmu?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen gösterge ampulü değiştirirken orayı söktüm. Yay filan görmedim ama sizde dreksiyorn yükseklik ayarı varsa o arayı kapatan lastik içeri düşmüş olabilir. IMG_20141111_082238.jpg

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen gösterge ampulü değiştirirken orayı söktüm. Yay filan görmedim ama sizde dreksiyorn yükseklik ayarı varsa o arayı kapatan lastik içeri düşmüş olabilir. Ekli dosyayı görüntüle 17622
Direksiyon yükseklik ayarı var. arayı kapatan kapak gevşek. direksiyonu ittirip geri çektiğimde kapak orada kalıyor.

Ben de yayı görmedim ama arabaya gidince inceler tekrar yazarım.
bi foto falan paylaşabilirseniz çok memun olacağım

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende o üstteki kapağı oturtamıyorum bir türlü fotoda gözüken direksiyonun hemen önünde oturmuyor bir türlü