Dikkatsizlik...

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik...

Değerli arkadadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.
Allah hepimizi kaza-beladan korusun.
Şuan Diyarbakır'dayım.2 gün sonra izne ayrılıp memleketim Eskişehire dönücem.Memlekette kaskodan yaptırayım diyorum.araç bu şekilde memlekete gidebilirmiyim bi sorun olur mu? diyarbakırdaki servis -abi hava alır su gelir beyni var orada zarar verirsin dedi ama.

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Bu da benden sana gelsin dün nöbete geliyorum seyitgaziyi geçtim afyon yolunda kuş çarptı o yolları biliyorsundur virajı yeni almıştım hızım 70km/h falan fazla yok ama buz sis vardı kuş bana geldi çaptı kafayımı buldu ne yaptı  005hihih ellerinden öper duruyor böyle
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/O38Y25.jpg[/img]
Topragım tesekkur ederım.
Bu arada sanada geçmiş olsun.Benimki dikkatsizlik seninki talihsizlik.Saglıcakla kal

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meta link' Alıntı:
Değerli arkadadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.
Allah hepimizi kaza-beladan korusun.
Şuan Diyarbakır'dayım.2 gün sonra izne ayrılıp memleketim Eskişehire dönücem.Memlekette kaskodan yaptırayım diyorum.araç bu şekilde memlekete gidebilirmiyim bi sorun olur mu? diyarbakırdaki servis -abi hava alır su gelir beyni var orada zarar verirsin dedi ama.

Parçanın kopma riski var ordan birşey girme riski taş sıçrama riski gibi çok risk var bence riske girme.

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Parca koptu zaten.Orası tamamen acık.Baska carem yok.Aracla gitmem lazım izin tarihini de erteyemem.Acaba naylon falan gersem sıkıntı yaratırmı

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meta link' Alıntı:
Parca koptu zaten.Orası tamamen acık.Baska carem yok.Aracla gitmem lazım izin tarihini de erteyemem.Acaba naylon falan gersem sıkıntı yaratırmı

Şimdi mesafe yakın değil. Ufak bir taş bile gelse sonuçta direk iç aksama gelme tehlikesi var. İlle gitmeniz gerekiyorsa oraya uygun kalın bir karton kesin yapıştırın iç kısımdan sonra üstüne naylon sarın kalın olanlardan bu şekilde en azından içeriye birşey girmez galiba.

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Şimdi mesafe yakın değil. Ufak bir taş bile gelse sonuçta direk iç aksama gelme tehlikesi var. İlle gitmeniz gerekiyorsa oraya uygun kalın bir karton kesin yapıştırın iç kısımdan sonra üstüne naylon sarın kalın olanlardan bu şekilde en azından içeriye birşey girmez galiba.
haklısınız karton daha saglıklı olur tuttabılırsem karton ve naylonla kapatayım

muh28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam o işin tamiri olmaz değiştirin tamponu ..