Dikkatsizlik...

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dikkatsizlik...

Eğer 350 TL'ye düzgün bir şekilde yapılacaksa cebinizden ödeyerek yaptırın derim çünkü kaskoyu kullanırsanız bir sonraki kasko döneminde en az 350- 500 arası zaten kasko fiyatınız artacak hem de tramer kaydı oluşacak. Tercih sizin.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun..
kaskodan yaptırın. derim.. resimleri saklamanız yeterli. tampon komple değişmesi daha mantıklı..ilerde satarkan hasar kaydının nasıl olduğunu fortolarla belgelersin..,

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, bu fotoları saklayın ve tamponu değiştirtin çünkü kırık çok büyük ve tam olarak tamir güzel olmaz.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Toprağım geçmiş olsun gerçekten kötü olmuş her iki ucu pislik ama bence de 350 tl para değil cepten yaptır Auto king de ki onarım fotoraflarını da al sakla bir yerde satarken gösterirsin eskişehirde ki auto king iyi bizzat gitmişliğim var sen bilirsin yinede aksi halde tampon değişecek hasar kaydı olacak hiç hoş değil onun işlenmesi sattığın adam anlamaz ben olsam öyle düşünürüm yani bolca fotoğraf çektir kasko yu da deldirme bence tekrar geçmiş olsun bu arada tavsiye bitane kolanya al arkaya koy buz olunca sık ön cama 3-4 defa tmm fiyatı 1 tl 1 yıl gider niye temizlemeye uğraşıyorsun kal sağlıcakla.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu da benden sana gelsin dün nöbete geliyorum seyitgaziyi geçtim afyon yolunda kuş çarptı o yolları biliyorsundur virajı yeni almıştım hızım 70km/h falan fazla yok ama buz sis vardı kuş bana geldi çaptı kafayımı buldu ne yaptı  005hihih ellerinden öper duruyor böyle
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/O38Y25.jpg[/img]

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok büyük geçmiş olsun.Servisten değiştirin.Tompon plastik olduğu için 2.elde de satarken o kadar  büyük sorun teşkil etmez.....

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

UnStabLe link' Alıntı:
Bu da benden sana gelsin dün nöbete geliyorum seyitgaziyi geçtim afyon yolunda kuş çarptı o yolları biliyorsundur virajı yeni almıştım hızım 70km/h falan fazla yok ama buz sis vardı kuş bana geldi çaptı kafayımı buldu ne yaptı  005hihih ellerinden öper duruyor böyle
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/O38Y25.jpg[/img]
geçmiş olsun size de :)

Sent from my iPhone using Tapatalk