Detaylı iç Temizlik

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma detaylı iç temizlik yaptırmayı düşünüyorum, yarın autokingi arayacağım, ancak bu işin piyası izmir bölgesinde ne civardadır ve autoking dışında gitmeye değer nereleri var?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halı yıkama makinesi alın bol miktarda mf bez genel temizleyiciler ve trim detailer le seti tamamlayın :D şaka bir yana elinizden geliyorsa kendiniz yapın :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonaxın genelde mtv zamanı temmuz ayında indirimleri oluyor onuda bekleyebilirsiniz.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonaxın genelde mtv zamanı temmuz ayında indirimleri oluyor onuda bekleyebilirsiniz.

evet ben de geçen yaz temmuzda bonus ile ödedim mtv yi indirimi vardı baya etkili temizliyor sonax... bende yaza doğru bir bakın derim...

o değil de Kosla Oxi Action Sprey var halı ve döşemelerdeki leke için bende, onu koltuğa sıksam, temiz bir bezle yaysam üzerindeki kullanma talimatı gibi etkili olur mu? daha da berbat etmez heralde değil mi? nette yapanlar fotolarını paylaşmış yeni gibi olmuş...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben hacı şakirr le fabrikasyon yaptım arabayı oxi yle felan düşünemiyorum :)

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu banka kampanyalarına bakmak lazım haklısınız, kendim yapmasına yaparım elimden gelir ama, ne vakit var ne de uygun ortam...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax arabayı 0 gibi verebiliyormu ? :) bizim arabanın tavanı biraz değil baya kirli :D

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax arabayı 0 gibi verebiliyormu ? :) bizim arabanın tavanı biraz değil baya kirli :D

tavana bence hiç bulaşma bir döşemeciye 100 kağıda komple kumaşını değiştirt mis gibi ...

zemin döşemesi temizlenebiliyormu koslayla? yoksa halı yıkama makinesi mi kullanmak gerek?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koslayla silmek iyi sonuç veriyor kumaş koltukta memnundum ama makineye ıslaklığı çektirince bence sonax a falan kafa tutarım :D