deri döşeme

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım aracın içi bej rengi deri döşeme...
deri döşemeler sağlam ama çok pis kullanmışlar iyi bir temizlik gerekiyor.deri döşeme nasıl,hangi kimyasallar temizlenir.bilginiz varmı arkadaşlar ?

vectraderidemenu0.jpg

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
aynı sorun bendede var, deri temizleme sütleri varmış araştırdım hatta bir kaç marka denedim ama bi işe yaramadı, turtle wax ın varmı güzelmiş onu deneyeceğim şimdi. onunlada olmazsa ziebart

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi ya korkuttun şimdi beni...
benle netten araştırdım biraz " beyaz sabunla ılık nemli bezle "çıkar diyorlar.daha da olmadı bi zibert biz yaparız walla

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
sabunla nemli bezle çıksada normal kirler çıkıyor, ama deriyi yumuşatmıyor ve güzel bir görünüm elde etmiyor,
ziebartta lekeleri çıkartırız yırtıklara bşi yapamayız ama yumuşatırız ve görünüm çok değişir diyorlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İyice araştırma yapmadan derilerinizi temizlemeye kalkmayın, sonra geriye dönüşü olmayan hasarlar oluşuyor. Tıpkı sarkan tavanlarımız gibi.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel deri temizleyici kremler var birde onları dene istersen ama ben genede aracı bilinçli ellerde temizletmeni öneririm.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyice araştırma yapmadan derilerinizi temizlemeye kalkmayın, sonra geriye dönüşü olmayan hasarlar oluşuyor. Tıpkı sarkan tavanlarımız gibi.
savaş abi sarkan tavanımı değiştirmek için izmir 2sanayide 150ytl istediler aracım astra f nedersin??ii fiyat mı?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam senlik bir ürün var...

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=253404&ProductID=otm094032

BMW 320 yi temizledik.Sonuç süper...Benim araçda deri fakat fazla kullanmadığım için tertemiz...Ama ilerde kirlenirse kesinlikle bu ürünü kullanırım...Sabunlu su ile silmek güzel sonuç verir.Ama uzun vadede deriyi çatlatır...Size komik gelebilir ama arkadaşım badem yagı ile deriyi hafif ovalayarak siliyor....Deri yumuşak kalıyor ve kurumuyor,çatlamıyor..

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
savaş abi sarkan tavanımı değiştirmek için izmir 2sanayide 150ytl istediler aracım astra f nedersin??ii fiyat mı?

150 biraz fazla bence; malzemesi 50 ytl civarında tutar; işçilikte 30-40 civarı olsa 80-100 arası bir maliyeti olur bence...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tavan tamiri fiyatlarını fazla bilmiyorum, ama benim duyumlarımda bu civarlarda. Benim tavanın arka kısmında el kadar bir sarkma mevcut. Şu anda yaptırmaya değmez diye dokunmuyorum. Sarkma artarsa mecburen yaptırma yoluna gideceğim. Geçen özel bir servis aracılığı ile tavan döşemesi yapılan bir Astra F görmüştüm. Yarın senin için fiyatını bir sorayım.