Deri döşem bakim ve temizlik önerisi

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
mrb arkadaşlar deri döşemenin temiz ve bakımlı kalması için neyi önerirsiniz kullandığınız ürünler nelerdir nasıl yapılmalıdır.teşekkürler

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu kullanmanizi oneririm

meguiars : GOLD CLASs RICH LEATHER CLEANER/CONDITIONER GEL

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende excalibur marka temizleyici ve badem yağı kullanıyordum meguiars a bir bakarım :good:

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu kullanmanizi oneririm

meguiars : GOLD CLASs RICH LEATHER CLEANER/CONDITIONER GEL

bende aynı ürünü kullandım derideki kılcal çizikleri yok ediyor,aralardakş kirleri zorlanmadan çıkarıyor ve deriye kayganlık sağlıyor.Ben memnun kaldım.

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arap sabunu . İncecik süreceksiniz sonra temiz hafif ıslak bir süngerle durulayacaksınız tertemiz olacak. Aslında temizlikten öte hakiki derinin zamanla çatlamasının önüne geçmek için arada arko kremle beslemek lazım deriyi.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oRJİNAL bir deri döşeme çok pahalı ve kıymetli bir aksesuar o yüzden yoksul dönemlerden kalma işlemleri önermeyelim agzımızdan çıkmadan önce bakalım adamda vectra c var haa bunlarda standart deri var vinil de değil bu araba şahin dogan da değil..hatalı ürün kullanımı çok büyük zararla sonuçlanabilir arko badem yagı arap sabunu vesayre

öncelikle vectra c lerin elegans modellerinde yan destekler hariç ortalarda vinleks kullanılmış ve aşınmaya dayanıklı, olumlu fakat cebinizde silah cüzdan vs var ise çok çabuk zarar görüyor.amcamınki, silah taşımaktan iki senede parçalanmıştı birde inip binerken jean pantolon çok fazla döşemeye takılıyor yırtılma tehlikesi var dikkat edilmelidir.

bakım olarak deri kiti alınız leather cleaner/leather conditioner yani iki adet ürün biri temizlik biri uv koruması ve doğal yaglarla beslemek için.

Ben lexol ürünlerini tavsiye ediyorum biraz pahalıdır ama degecektir. alacagınız ürün iki komponentli ve son katı UV korumalı olsun.

iyi günler

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozaman İstanbuldan bu işin piri Cem Adalı ARTCAR ı arayın nasıl yapılıyormuş deri temizliği öğrenin. Çok nadir foruma yazarım ondada bilgi sahibi olmadığım birşeyi yazmam.Donanımhaberforum dada bu deri muhabbeti ile ilgili 100 küsür sayfa yazı var bir inceleyin derim.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artcar Türkiyede deri işinde önde gelen bir firma.

deri konusunda verdigi tavsiyeler dinlenebilir.

ama siz gidip koltuga arab sabunu sürdünüz diyelimki çatladı, firmayı arayıp deriye zarar verdi derseniz gülerler.

meguiars deri bakım ürününü uygulayıp en ufak bir sorun yaşarsanız sizi yarı yolda bırakmaz.

ben yanlış bir ürün tavsiye ettiğinizi düşünmüyorum, secenekler ortada kullanıcılar risk analizlerini yapıp ürünlerini secsinler.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax ın takımını var bakım sütü dezenfektanlı temizleyici birde canlandırıcı sprey..her sene yaza girerken girişirim araca :D deri güzel oluyorda bu tür şeylerin ömrü kısa oluyor belli bir süre sonra deri eski haline dönüyor..

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için kısaca bir temizleyici bir besleyici lazım anlaşılan