Denizlililer Buraya... ( Haydi Horozlar )

EsReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basta emre abım ve BUutun arkdslara bole guzel aktıvıte ayarladıkları ıcın tesekkur ederım.

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla ben teşekkür ederim..en son rezil olduk ya..( benzin olmayınca araba otomatik gaza geçmiyordu sonradan aklımıza geldi oğuz kardeşim durmasa kaldıydık tek başımıza egs de..)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜN SENİN ARACI KIBRISŞEHİTLERDE GÖRDÜM BENDE TESLİMATA GİDİYORDUM BİZİM NAKLİYECİ IŞIKTA ARKANDA DURDU.... NASIL OLSA BU AKŞAM GÖRÜŞCEZ...

opc'den inmek zor geldi abi tek kapı yapmışlar arabayı :(
mangal yapacağız o zaman geliriz inşallah

gelenlere teşekkürler tanıştığımıza memnun oldum...

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende çok memnun oldum herkesle tanıştığımıza..Bir daha ki sefere mangal partisi için organizasyon yapalım..Şöyle saatlerce bir muhabbet olsun bari..

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, eşim denizlili, arabam denizlili(20 YF 944), bir de denizli de doğan ve denizli de kaybettiğim iki meleğim var onlar da denizlili, saygı ve selamlarımla.

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, eşim denizlili, arabam denizlili(20 YF 944), bir de denizli de doğan ve denizli de kaybettiğim iki meleğim var onlar da denizlili, saygı ve selamlarımla.
abi emirhan için çok üzüldük.konu da da yazmıştım..keşke sende yanımızda olasaydın.. ama bir daha ki sefere inşallah diyelim..seninle ve eşinle gurur duyuyoruz özverinize ve sevginize..