degerli opelci arkadaşlarıma

umitemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle arkadasım sen bencede kendi arabana binmeye devam et yenı alacagın arabanın sana ne suprızler getırecegını bılmıyorsunn...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakılısınız aracıma bakım yaptırıp uzunca bir süre binmeliyim zaten 1.5-2000 tl harcasam kız gibi olur oda beni 5 sene idare eder gibi düşünüyorum yorumlarınız için tşk ederim

Bakım yaptırmaya karar verdinizyani?

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım motor sesini azaltmak istiyorsan yağ değişiminle birlikte kesinlikle borpower öneririm.Tecrübeyle sabittir.Motor sesini azalttığı gibi,düşük devirlerdeki yığılmada kayboldu sanki aracımda...

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi yaklaşık 15 gün önce yağ değişimiyle birlikte borpower koydurttum(yağ+borpower=125 tl)İlk bindiğim anda psikolojik olabilir diye aldırmadım ama bikaç gün test ettim motor sesi yarı yarıya azaldı diyebilirim.Ayrıca kasislerde filan yavaşlayınca 2.viteste titreme ve yığılma yapıp 1.vitesi isteme olayıda kalktı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi yaklaşık 15 gün önce yağ değişimiyle birlikte borpower koydurttum(yağ+borpower=125 tl)İlk bindiğim anda psikolojik olabilir diye aldırmadım ama bikaç gün test ettim motor sesi yarı yarıya azaldı diyebilirim.Ayrıca kasislerde filan yavaşlayınca 2.viteste titreme ve yığılma yapıp 1.vitesi isteme olayıda kalktı.
İnşallah faydasını görürsün. İleriki günlerdeki izlenimlerini de burada paylaşırsan arkadaşlara faydası dokunur. Ben hiç borpower kullanmadığım gibi çevremde de kullananı görmedim o nedenle bu yağ katkısını ciddi olarak merak etmeye başladım. Oto dergilerinde bu katkı malzemesi ile ilgili bir yoruma denk gelmedim, firma reklamlarına ve yine firma yetkililerinin yaptırdığı testleri de fazla güvenmiyorum. O nedenle siz kullanıcıların uzun vadeli izlenimleri önem kazanıyor.