darp girişimi ve trafik kazası :(

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çok geçmiş olsun :( İşte geçende bende saat gece 1 sularında kardeşimi terminale bırakmak için çıktım ve caddede ilerken önümdeki arabanın zikzak çizdiğini farkedince yavaşladım 30a kadar düştüm dikkat ediyorum bir süre düz gidiyo sonra sol şeride doğru gidiyo :( dedim arkasından gidiyim gece gece başıma bela olmasın dedim ışıklarda durduk bu arada ışıklarda yol tek şeride düşüyo.Baktım yeşil ışık yandı gitmiyo biraz bekleyeyim dedim baktım gideceği yok kornaya istemeyerekte olsa bastım ve aniden hızlanıp sağa duruverdi bende durdu diye iyi düşünerek yanından sakincene geçtim bir süre sonra bi baktım uzaktan bana sellektör çaka çaka geliyo tamponuma kadar girdi :( Gayet sakin bi şekilde ışıklara kadar gelip bende sağa kırdım ;) Baktım yanıma gelmeyerek arkamdan kornaya basıyo öle :( yeşil yandı arkama girerek korna basmaya devam etti bedne gayet sakin bir şekilde diğer ışıklara kadar gelip sola sinyal verdim bi baktım arkamdakide sola sinyal verdi ;) yeşil yanınca sola döner gibi yapıp sonradan direksiyona sağa kırdım ilk aradan ara sokağa girdim ölece izimi kaybettirdim ;)
Demek istediğim şuki artık geceleri zaten yaya halde rahat yürüyemiyoruz artık vasıtaylada olsa gidemeyecekmiyiz :mad: Yatsın kalksın kardeşime dua etsin :mad::mad::mad: o farketmesin diye ne söleyeceğimi şaşırdım :eek: en sonunda son teşhis olarak adli dengesi bozuk şerefsizin kendi halinde bi ritim tutturmuş çalıyo sen kafana takma bak sevdiğin müzik çalıyo sesini aç dedim :) :D :D :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,
belki de arabadan vs. ötürü başkasına benzettiler, yoksa yolda bi hata yapsan korna falan duyardın herhalde.

senin bilmediğin ama sana kafayı takmış birileriyse de dikkatli ol bidaha denemesinler...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
allah korumuş diyebilirim geçmiş olsun. 1-2 ay önce bende buna benzer bir durum yaşadım beylikdüzünde burda belediye binası ve adliye binası birleşik binalar tam adliyeden çıktım dünya kadarda jandarma vardı üstelik kapı önünde tam arabama bindim yanımdan bir araba geçerken sanırsam takip ediyorlardı hyundai accentin önünü sorento jip kesti ve jipten 2 silahlı adam indi ve durdurdukları araçtaki adamlar yalvar yakar başlarından savdılar kesin öldürcekler dedim ama verilmiş sadakaları varmış gerçekten böyle olaylar çokca oluyor polis veya jandarma hiçbir etkiside olmuyor inanki

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun anlattğına göre bunlar resmen seni dövmek için girişimde bulunmuşlar adi insanlar,araca bişi olmamamış fazla allahtan,yoksa yazık olurdu.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bahadır bende 2-3 kez aynını yaşadım ama genelinde inatlaşmaların sonucuydu olanlar.. trafikte inatlaşmamak lazım.. öyle bir durumda yapacağın en güzel şey 155i arayıp yardım istemek olsun..

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bahadır bende 2-3 kez aynını yaşadım ama genelinde inatlaşmaların sonucuydu olanlar.. trafikte inatlaşmamak lazım.. öyle bir durumda yapacağın en güzel şey 155i arayıp yardım istemek olsun..

malesef türk polisi olay bittikten 1 saat sonra geliyo.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosver her ıste bır hayır vardır ama ben affetmıyourm boyle durumları her zaman soguk kanlı oluyurm sonuna kadar savasırım