Damla Petrol

Damla Petrol'den ucuza benzin alayım mı?

• Kullanılan toplam oy
    11

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu damla petrol sadece Ankara'damı var? Birde ne zaman açıldı biliyormusunuz? Ben Bursada full den alıyorum ama bu firmayıda görürsem Bursada almayı düşünürüm tabiikide burdan..
4 senedır kestel cıkısında var kardesım kullandım bı zararını görmedım damla petrolun hatta bursa yerel radyosunun tekınde devamlı reklamı donuyor;)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar. Depom çeyreğin altına indi. Deneyeceğim bu gidişle. 22 kuruş ucuz olması çok kafa karıştırıyo. Başka fikri ya da deneyimi olan?

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır birçok ilde var. Bursa'da da var. Bulunduğu bölge ve adreslerine markanın web sitesinden bakabilirsiniz. Açılalı bayağı oldu(ankara eskişehir yolu 6.km söğütözü için konuşuyorum) ve bayağı da bi müşteri edindiler. Yalnız bu fiyatların düşüklüğü bir süre için midir bilemiyorum. Öyle diyenler de var, reklamını yapıyor diyenler, eğer öyleyse ve güvenliyse temizse reklam süresi bitene kadar ucuz benzin kullanmak isterim :D

Arkadaşlar burası öyle "çakko" dediğiniz benzinden satmıyor. Sizce Ankara'nın göbeği denilebilecek bir yerde böyle bir şey yapılması mümkün mü? (Eskişehir Yolu-Söğütözü) Ben inanmıyorum böyle bir şeye. Yoksa istasyon her saat bu kadar yoğun olmazdı. Üstelik her tür araç geliyor. Kullanan ve deneyen kimse bir sorunla karşılaşmamış. Ama uzun vadede ne olur bir şey diyemicem.

Damla Petrol eski bir firmadır. Eskiden diğer bir markanın bayisi idi. Sonrasında kendi markalarını kurdular. Aracıları ortadan kaldırıp rafineriden kendileri alıp direk kendi istasyonlarında satıyorlar. Ben Ankarada iken senelerce onlardan aldım benzinimi. Bir sıkıntı yaşamadım.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Damla Petrol eski bir firmadır. Eskiden diğer bir markanın bayisi idi. Sonrasında kendi markalarını kurdular. Aracıları ortadan kaldırıp rafineriden kendileri alıp direk kendi istasyonlarında satıyorlar. Ben Ankarada iken senelerce onlardan aldım benzinimi. Bir sıkıntı yaşamadım.
Çok teşekkür ediyorum :good:Depo başına 11-12 lira civarı ucuza gelmiş oluyor.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Faturayı aldıktan sonra gerisi önemli değil. Araca gelecek herhangi bir zararda dava açılabilir. Fakat gerek olmayacağını düşünüyorum. Bu tip firmalar sürümden kazanma politikası güdüyorlar. LPG'de de sıkça var böyle firmalardan. Bence bir iki olumlu referans varsa gönül rahatlığı ile kullanın.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende yıllardır buradan benzin ve lpg alırım herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
damla petrolü geredede gördüm tırlar falan vardı. tırcılar alırsa sıkıntı yoktur :) gece bursadan karabüke gelirken gördüm bir yerden tanıdık geliyo diyorum bu istasyon markası :D

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 senedır kestel cıkısında var kardesım kullandım bı zararını görmedım damla petrolun hatta bursa yerel radyosunun tekınde devamlı reklamı donuyor;)

Kardeşim kestel bana çok uzak kalıyor.Git gel aynı hesaba gelecek ordan benzin almak ama işim o taraflara düşerse bundan sonra ordanda alırım.Full ile Damla benzini ucuza satıyor galiba yanlışmıyım?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim kestel bana çok uzak kalıyor.Git gel aynı hesaba gelecek ordan benzin almak ama işim o taraflara düşerse bundan sonra ordanda alırım.Full ile Damla benzini ucuza satıyor galiba yanlışmıyım?
Evet, Damla Full'den de ucuz. 15.04.2012 tarih, benzin 4.47 tl.

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. İçim daha rahat artık. Depoyu bitirip bi 50 tl lik alıp deneyeceğim bakalım.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz türk firmaları olsunki yabancı firmalar kafalarına göre fiyat ayarlaması yapamasın rekabet oluşsun.Bunlar güzel gelişmeler..