Damla Petrol

Damla Petrol'den ucuza benzin alayım mı?

• Kullanılan toplam oy
    11

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Hergün gelip geçerken görüyorum da Damla Petrol'de benzin 20-22 kuruş daha ucuz diğer petrol istasyonlarına göre. Bayağı da yaygınlaştı. Sorduğum ve kullanan herkes memnun olduğunu söylüyor. Bir arkadaşım pompacıyla konuşmuş, söylenen şu : "Biz bayi değiliz sadece dağıtıcıyız. Benzinimiz de Tüpraş'ın benzini." Bizim aracımız sıfır araç. Yani benzinin ucuz olması da cezbetmiyor değil. Ama endişe de var tabi hadi birkaç kullanımda çıkmasa bile uzun vadede sorun yaşar mıyız ucuz benzinle. Ya da bir süreliğine reklamını yapıyor da olabilir. Sonuçta rekabet ortamında bunun yapılmasına izin verileceğini pek sanmıyorum. Ben yine de bir denemek istiyorum. Benzinin kaliteli ya da dandik olduğunu da elimize sürüp anlayabilirmişiz sanırım(hafif kayganlık (yağlı) muhabbeti). Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

sogutozu5.jpg

images

Son düzenleme:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi süre o istasyondan benzin alan araçları gözle..lüks araçlar alıyorsa sende al.zengin malını riske etmez.maceraya atılmaz :D ben luktan alıyorum (lpg 2.42 12 nisan itibariyle,mazot 3.80 benzin 4.65)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi süre o istasyondan benzin alan araçları gözle..lüks araçlar alıyorsa sende al.zengin malını riske etmez.maceraya atılmaz :D ben luktan alıyorum (lpg 2.42 12 nisan itibariyle,mazot 3.80 benzin 4.65)
Ona da çok dikkat ediyorum dediğin gibi :) Her tür araç var. Yani bilindik markaların istasyonlarına yanaşan araçlardan farksız. Hatta bazen kuyruk bile görüyorum pompada. Son model Passatlar, jettalar, bmwler, merso c,e,s serileri, jipler, q7, tiguan... Kısaca araç sınırlaması yok.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu damla petrol sadece Ankara'damı var? Birde ne zaman açıldı biliyormusunuz? Ben Bursada full den alıyorum ama bu firmayıda görürsem Bursada almayı düşünürüm tabiikide burdan..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
istanbul yolunda çakko bir benzinlikten komşumuz benzin almıştı 4 enjektör temizletme filan 500 liralık oldu

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu damla petrol sadece Ankara'damı var? Birde ne zaman açıldı biliyormusunuz? Ben Bursada full den alıyorum ama bu firmayıda görürsem Bursada almayı düşünürüm tabiikide burdan..
Hayır birçok ilde var. Bursa'da da var. Bulunduğu bölge ve adreslerine markanın web sitesinden bakabilirsiniz. Açılalı bayağı oldu(ankara eskişehir yolu 6.km söğütözü için konuşuyorum) ve bayağı da bi müşteri edindiler. Yalnız bu fiyatların düşüklüğü bir süre için midir bilemiyorum. Öyle diyenler de var, reklamını yapıyor diyenler, eğer öyleyse ve güvenliyse temizse reklam süresi bitene kadar ucuz benzin kullanmak isterim :D

istanbul yolunda çakko bir benzinlikten komşumuz benzin almıştı 4 enjektör temizletme filan 500 liralık oldu

Arkadaşlar burası öyle "çakko" dediğiniz benzinden satmıyor. Sizce Ankara'nın göbeği denilebilecek bir yerde böyle bir şey yapılması mümkün mü? (Eskişehir Yolu-Söğütözü) Ben inanmıyorum böyle bir şeye. Yoksa istasyon her saat bu kadar yoğun olmazdı. Üstelik her tür araç geliyor. Kullanan ve deneyen kimse bir sorunla karşılaşmamış. Ama uzun vadede ne olur bir şey diyemicem.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan detaylı bilgi ve öneri bekliyorum :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Damla Petrol bilindik bir istasyon.Bence hile yoktur.2-3 sefer aldım kullandım.Bir sorun yaşamadım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu saatten sonra 1 krş ucuz olan yerden depomu fulllerim arkadaş yapacak birşey kalmadı :D full'ede bir sürü laf ettiler. adamlar internet sitelerinde po shell bp opet totale meydan okudu resmen...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ucuz satsan kesin hile vardır,
Pahalı satsan kalitelidir imajını silmeliyiz.

Ucuz, Uygun, Normal, Pahalı, Kazık diye sıralarsak, ortadaki istediğiniz üçlüden birini kullanabilirsiniz.