cyclone sorunları...

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,
1- cyclone navigasyon takıldıktan sonra emniyet kemeri ve sinyal sesi çıkmıyor artık
2- kaldığı yerden başlamıyor sürekli ilk açılışta radyo açılıyor bunun ayarı varmıdır.

yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone sorunları...

feyyaz91 link' Alıntı:
merhaba,
1- cyclone navigasyon takıldıktan sonra emniyet kemeri ve sinyal sesi çıkmıyor artık
2- kaldığı yerden başlamıyor sürekli ilk açılışta radyo açılıyor bunun ayarı varmıdır.

bende cyclone kullanıyorum

1.sorunuz bende olmuyor video da açsam sinyal sesini duyuyorum.(bi arkadaşım daha bunu sormuştu ve denemiştim) Emniyet kemerini denemedim ama onunda olmadığını zannetmiyorum ilk fırsatta deneyebilirim
2.yanılmıyorsam müzikleri cyclone'un flashından dinlerken kaldığı yerden devam ediyor "müzik" logosuna tıklayınca.video da zaten kontağı kapatınca ya da çarpıya basarak videoyu kapattığımızdan tekrar girince sıfırdan açıyoruz videoları.ilk açılışta fm konusuna pek bir şey diyemicem çünkü genellikle aracın flashından dinliyorum müzikleri daha kaliteli ses verdiği için

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

feyyaz91 link' Alıntı:
merhaba,

1-sesler cikmasi lazim bende problem yok. Baglantilari kontrol ettirin. Cihaz cyclone olduguna eminsiniz dimi.
2-cihaz acilinca ilk radyo acilir tekrar muzik yazana basarsaniz kaldigi yerden calar.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birazdan baglantıları kontrol ettircem. onceden pioneer kullanıodum onda kaldığı yerden başlıyordu demekki bunda her defasnda muzik tusuna basmak gerekiyor.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende ne yaptıysam artık aracın kontağını açınca radyo çalışıyordu şimdi kontağı açınca bir iki sn çalışıyor sonra solda saatin orada yuvarlak bir işaret çıkıyor ve radyo kapanıyor tekrar radyoya basınca kaldı yerden devam ediyor. Ne yapmam gerek acaba.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Bende ne yaptıysam artık aracın kontağını açınca radyo çalışıyordu şimdi kontağı açınca bir iki sn çalışıyor sonra solda saatin orada yuvarlak bir işaret çıkıyor ve radyo kapanıyor tekrar radyoya basınca kaldı yerden devam ediyor. Ne yapmam gerek acaba.
Cd yo cihazin icindemi birakiyorsunuz.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD boş. İki gündür böyle. Biraz önce denedim mesela kontağı çevirince çalışıyor ta ki cyclone açıncaya kadar  sonra kapanıyor.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

unerubys.jpg

Şu şekilde ekran bomboş kalıyor.
Yeni konu açmak yerine arkadaşın konusundan devam ediyorum kusura bakmasın artık.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese merhaba.
Bugün kurcaladım biraz çözüm yok. Navigasyon sesi de gelmiyor. Önceden radyo açıkken video oynatınca radyo kapanır video ya da USB üzerinden dinlediğim şarkı hemen açılırdı. Bugün denediğimde ne USB den açtığım şarkı sesi ne film sesi ne de navigasyon sesi duyulmadı.
MP3 ekranından back tuşuna basınca cihazın ekranı birbirine giriyor. Anlamadım ne oldu durup dururken.
Tv denedim onda sorun yok çekmesede ses var.
En son cyclono da Bluetooth bağlantısı yapmıştım eşleşmeyi iptal ettim ondan sonra başladı sorunlarım.
Cihazın bütün ayarlarını sıfırlama seçeneği var mı acaba.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Herkese merhaba.
Bugün kurcaladım biraz çözüm yok. Navigasyon sesi de gelmiyor. Önceden radyo açıkken video oynatınca radyo kapanır video ya da USB üzerinden dinlediğim şarkı hemen açılırdı. Bugün denediğimde ne USB den açtığım şarkı sesi ne film sesi ne de navigasyon sesi duyulmadı.
MP3 ekranından back tuşuna basınca cihazın ekranı birbirine giriyor. Anlamadım ne oldu durup dururken.
Tv denedim onda sorun yok çekmesede ses var.
En son cyclono da Bluetooth bağlantısı yapmıştım eşleşmeyi iptal ettim ondan sonra başladı sorunlarım.
Cihazın bütün ayarlarını sıfırlama seçeneği var mı acaba.
Ekranin kenarlarindaki deliklere topluigneyle falan bastirip reset atin.