cyclone son fiyat

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyclone merkez düzcenin sakarya bayisi ayrıca servislere gidip cyclone takan bayi son fiyat 1450 geri dönüş camerası dahil.
garanti anlamında sorunsuz türkiyenin heryerinde garanti servisi

az sonra necvox (esse) den satış sorumlusu ile görüşeceğim ve onunda fiyatını yazacağım :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone son fiyat

necvox bölge satış müdürü necvox u servisler dışında başka bir yerde satamayız dediler tavsiye fiyatımız 1900 den başlar dediler en sağlıklısı da opel serviste taktırmanızdır dediler :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Normalde cyclone da servis harici fiyat vermiyor
Bunlar nasil bi fiyati veriyor hayret
Cyclone istoctaki. Merkezi bile fiyati servisten alin diyor bu iste bi yanlislik olmasin
Bence cyclone tercih edin

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn:polatts
Merak ettim dediginiz yeri sakarya cyclone servisini aradim
Garantili araclarda
Aracin garantiden cikmasina karisamam montajida opel serviste degil
Kendi yerlerinde yapiyorlarmis
Yani piyasadan aldiginiz cihazla bi farki yok
Muhatabiniz servis degil orasi olacak
Yoksa bu fiyati veremez zaten

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi arkadaşlar bu durum öyle bir hal aldı ki inanın 3 firmanın satış sorumluları ile görüştüm sadece necvox ürününe sahip çıktı ve opel servisler dışında takılan satılan cihazı biz kabul etmiyoruz ve arkasında da durmuyoruz dediler.cyclone düzce ile görüştüğümde bana düzce mağazalarından da fiyat verdiler ayrıca yönlendirdiği sakarya bayide fiyat verdi.zaten bayinin fiyatını paylaştım.sakaryada ekin oto opelin yetkili servisi şimdi siz aracınıza bu sistemi opelde taktırmaya karar verdiniz opeldeki hiç bir eleman bu cihazı takamaz yine cyclone bayii gelecek ve takacak bir süre sonra arıza oldu dokunmatik ekranda bir sıkıntı yada geri dönüş cam de sorun yada başka bir sorun yine opeldeki kimse bu cihazın onarılmasını sağlayamayaclardır yine cyclone bayi gelecek ve değişimise değişim onarımsa onarım.ben forumda birden fazla yerde bu fiyatları konuştum ama hata yaptığımı anladım yani o burda şukadara bu burda bu kadara biraz yanlış oldu.ben şunu düşündüm yani madem ben taktırcam en uygununu alayım hemde alacak varsa bilsinki daha uygunu var şeklinde.fiyatlara şaşırmayın olmaz imkansız demeyin oturmamış bir sektör ürünü bunlar değişik yerlerde değişik fiyatlar olabilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. polatts aracınızın garantisi devam ediyor ise Opel yetkili servisleri dışında cihaz montajı yaptırmamanızı öneririm.

Montajı yaptırdığınız yer Cyclone'un yada Necvox'un kendi bayisi bile olsa yada Opel servislerinde taktıracağınız da yine aynı kişiler gelecek olsa bile yetkili servis benim gözetimimde montaj yapılmadığı için aracınızın elektronik aksamları garanti dışı kaldı diyebilir ve maalesef sizde hiç bir hak iddia edemezsiniz.  :(

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımızın elektronik aksamını ilgilendiren bir cihaz değilki sadece ekran değşiyor yani konsol ve modül sökülüp başka bir sistem konulmuyor takılan sistem zaten mevcut ayarları ekran olarak farklı görmemizi sağlıyor. en fazla radyo aksamında bir arıza olursa servis bana bundan dolayı sıkıntı çıkarabilir. atıyorum aracın hava yastığı yada yağmur sensörü arıza gösterirse bunun nedeni takılan ekrandır diyen servis sorumlusunu benim açımdan zorlu saatler bekler açıkcası. eğer bir hak talep edemiyecek duruma gelirsem zaten o zaman cd500 ve cd600 gibi opelin garantisinde olan cihazların yerine neden çin malı ürünler takılıp meşrulaştırılıyor onun peşine düşerim açıkcası.benim şahsi fikrim bu ince bir tuzak birileri daha fazla para kazanacak diye oynanan oyun.(muhalefet olsun diye demiyorum oturmamış bir sektör ve opel servisler bu kendi insiyatiflerine göre sekillendiriyor neden çünkü plazaların elinde düzinelerce cyclone ve necvox var satmak zorundalar.
forumdaki arkadaşlarımızın hepsi titiz ve bilinçli ben sadece servislerin bu zorlamalarına artık dur demek istiyorum çünkü bakım olsun işçilik olsun yedek parça olsun aksesuar olsun ne yazık ki aldatmaya ve haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar. bir tiryaki seti için 70 tl istediler ben açık söylüyorum navimaster konusunda fiyatta servis ve garanti kapsamında çok iyi fiyat aldım yardımcı olabileceğimi düşünüyorum isteyenlere cyclone içinse zaten fiyatı paylaştım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
aracımızın elektronik aksamını ilgilendiren bir cihaz değilki sadece ekran değşiyor yani konsol ve modül sökülüp başka bir sistem konulmuyor takılan sistem zaten mevcut ayarları ekran olarak farklı görmemizi sağlıyor. en fazla radyo aksamında bir arıza olursa servis bana bundan dolayı sıkıntı çıkarabilir. atıyorum aracın hava yastığı yada yağmur sensörü arıza gösterirse bunun nedeni takılan ekrandır diyen servis sorumlusunu benim açımdan zorlu saatler bekler açıkcası. eğer bir hak talep edemiyecek duruma gelirsem zaten o zaman cd500 ve cd600 gibi opelin garantisinde olan cihazların yerine neden çin malı ürünler takılıp meşrulaştırılıyor onun peşine düşerim açıkcası.benim şahsi fikrim bu ince bir tuzak birileri daha fazla para kazanacak diye oynanan oyun.(muhalefet olsun diye demiyorum oturmamış bir sektör ve opel servisler bu kendi insiyatiflerine göre sekillendiriyor neden çünkü plazaların elinde düzinelerce cyclone ve necvox var satmak zorundalar.
forumdaki arkadaşlarımızın hepsi titiz ve bilinçli ben sadece servislerin bu zorlamalarına artık dur demek istiyorum çünkü bakım olsun işçilik olsun yedek parça olsun aksesuar olsun ne yazık ki aldatmaya ve haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar. bir tiryaki seti için 70 tl istediler ben açık söylüyorum navimaster konusunda fiyatta servis ve garanti kapsamında çok iyi fiyat aldım yardımcı olabileceğimi düşünüyorum isteyenlere cyclone içinse zaten fiyatı paylaştım.

Bu montajı servis dışında yaptırdığınızda mesela ön göğüsteki tüm parça ve elektronik aksam, akünüz yada ön göğüsün arkaplanından geçen bağlantılara bağlı herhangi bir sistemi rahatlıkla garanti dışı bırakabilirler.

Servis dışında ön göğüse müdahale edildiğinden ve servis onayı dışında bir cihaz takıldığından bu konuda hiç bir itirazınızı haklı bulmayacaklardır.

Tabi ki yinede tercih sizin, ben sadece uyarmak istedim. Eğer garanti koşullarını çok etkilemeyeceğini düşünüyorsanız üç markayı da kendi bayilerinden temin etmek çok daha avantajlı.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekkür ederim mert  saol  dft012

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı: