Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

siyakat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz dikkat etmiyor olabilirsiniz belki. Bende bazen 5km sonra bazen 15km sonra bazen 2dk da çıkıyor. Klimayla ilgili bir mevzu. Bildirim çubuğunda dış sıcaklık görünmediğinde klima sıcaklığı ile oynayın (klima tuş grubunda herhangi bir işlem olabilir) , anında dış ortam ısısı bildirim çubuğunda belirecektir. Eğer sizde de bu yöntem işe yararsa, android cihazların muhtemelen tümüne has önemli bir eksisini tespit etmiş olucaz.
Anladım. Deneyip sonucu yazayım çok teşekkür ederim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Denedim sonuç aynı
Usb kablosu cihaza temas etmiyor olabilir. bence aldığınız yere bir götürün, gerçi yapacakları yazılım yüklemek olacaktır, bundan daha teknik yaklaşım sergileyeni görmedim çünkü :)

beratbicer07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var

Aranıza yeni katıldım. Yardımlarınız teşekkürler şimdiden.
Neyse Benim windows ce galiba ozaman tema bulabilir miyim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım. Yardımlarınız teşekkürler şimdiden.
Neyse Benim windows ce galiba ozaman tema bulabilir miyim
Hoşgeldiniz, wince lerde çok fazla seçenek yok. Bir italyan vatandaş wince için bir çalışma yapmış ve çok para istiyor temaları için, bir rus vatandaş ta bu çalışma üzerinde ufak geliştirmeler yapmış ve bir rus sitesinden indirmiştim necvox p 1033 kullanırken.

Geçen wince kullanan arkadaşlar faydalanır diye bir araştırma yaptım fakat ücretsiz linki bir türlü bulamadım. http://kotixworld.blogspot.com.tr/?m=1
Burada ücretli,

Bir de s100 s150 s160 olayı var. Benim cihaz firmware'i s100'dü. S100 ve s150 s160 için temalar var. S100'ü s150'a güncelleyip android bile yapıyo bu kotix denen italyan vatandaş. S100'den s150'a olayı bana riskli gelmişti o zaman, 4 tane s100 teması ile idare etmiştim.

Bir de elinizde cihazınız orjinal yazılımı bulunsa dahi geri döndüremiyoruz, en azından ben beceremedim, beceremeyenleri de gördüm.

Ücretsiz linki bulamıyorum, roadnav adında bir site idi, google'a roadnav s100 yazıp araştırma yapmanız gerekiyor...

Cihazınızın firmware'i s100 olmayabilir. İyi araştırın...

Ben o 4 temadan da sıkılmıştım, tema yükleme dosyalarındaki png'lerle paint'te uğraşıp kendi temamı da yaptım ama sıkılıyo insan bir süre sonra. Arabayı satarken sordular cihaz hariç fiyatı ne olur diye, ben de cihazı almazsanız 2000TL daha isterim dedim :)

20170226_212432.jpg eski wince cihazımda temalardan biri...

Şimdi olsa ne yaparsın diye sorarsanız, çok lazım değilse aracın orjinal/dandik cd300 teybini kullanırım, telefonumu aux'e bağlarım daha kaliteli olamaz hiçbir android ya da wince.

Şu an piyasadaki en iyi cihazın kalitesi samsung s3 seviyesinde. Yine de illa multimedya lazımsa android derim...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: beratbicer07