Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

beratbicer07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sizin yaptığınız temayı paylaşabilme şansınız var mı en azından o bile farklı

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sizin yaptığınız temayı paylaşabilme şansınız var mı en azından o bile farklı
Bendeki içeriğin tamamı önceki aracın hafıza kartında gitti malesef.

Dediğim gibi ücretsiz linkleri bulmak gerekiyor, hala varsa...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: beratbicer07

siyakat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usb kablosu cihaza temas etmiyor olabilir. bence aldığınız yere bir götürün, gerçi yapacakları yazılım yüklemek olacaktır, bundan daha teknik yaklaşım sergileyeni görmedim çünkü :)
Flash bellek sorunu ile ilgili olarak servise gittim. TAhmin ettğimiz gibi fazla anlamıyorlar. En anlayanı bile boş. Ama sorunu çok eski flash kullanarak çözdüm. Yeni flashları tanımıyor. Dış ısı bilgisini de bu cihazın göstermeyeceğini söyledi. Halbuki aracı ilk aldığımda görünüyordu. İnandıramadım. .

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Flash bellek sorunu ile ilgili olarak servise gittim. TAhmin ettğimiz gibi fazla anlamıyorlar. En anlayanı bile boş. Ama sorunu çok eski flash kullanarak çözdüm. Yeni flashları tanımıyor. Dış ısı bilgisini de bu cihazın göstermeyeceğini söyledi. Halbuki aracı ilk aldığımda görünüyordu. İnandıramadım. .
Daha önce gördüğünüz halde, cihazın dış ortam sıcaklığını göstermeyeceğini söyleyen arkadaş benim sözümü malesef boşa çıkarmamış. Ama yeni flash'ları tanımamasını da anlayamadım. Usb sürümü farklı olabilir o da hızı etkiler... tanıması lazım. Neyse sorunu bir şekilde çözmenize sevindim. İşiniz görüldüyse çok da önemli değil.

• Beğen
Tepkiler: siyakat

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

aracımla işten eve gelirken hiçbir sorun yoktu fakat aracı park ettikten sonra multimedya zımbırtısı ccd modda takılı kaldı. Geri vitese taktığımda kamera açılıyor fakat daha sonrasında Mavi ekranda ccd modda kalıyor. Teyp veya ayarlar menüsüyle ilgili hiçbirşey ekrana çıkmıyor.

Eve gelip aracı park edip plaka + geri vites lambalarını led yaptıktan sonra bir daha çalışmadı multimedya. Led olayıyla bir alakası olabilir mi?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Pek ilgisi olacağını sanmıyorum ama ledleri söküp eski ampüllerle deneyin.
Düzelmezse toplu iğne başı kadar bir reset düğmesi olacak, ona basılı tutun resetleyin.
Ccd mode nedir acaba bu arada?

Son düzenleme:

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Pek ilgisi olacağını sanmıyorum ama ledleri söküp eski ampüllerle deneyin.
Düzelmezse toplu iğne başı kadar bir reset düğmesi olacak, ona basılı tutun resetleyin.
Ccd mode nedir acaba bu arada?

reis iğneyle reset olayını denedim düzelmedi. yaşadığım ilçede bir sistemciye götürdüm akü kutup başını söktü 5 dk bekledi yine aynı.

ccd modu dediğim normal çalışıyorken geri vitese takarken bir sn lik falan mavi ekran görünüp sonra kamera görüntüsü geliyordu o mavi modda kaldı. Yani kamera modunda cihaz sürekli kamera görüntüsü vermeye çalışıyor fakat kamera aktif olmadığı için mavi şekilde kalıyor.