Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var

siyakat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Radyo ve bluetooth uygulamalarını değiştiremiyoruz, hiçbiryerde bir apk' ya rastlamadım
2-müzik uyg. Değişir fakat kumandadan şarkı değişmez,
3- ana ekranı değiştirmek istiyorsanız, (launcher) benim kullandığım bir uygulama var carwebguru adında, kendi içinde 10 civarı teması var
Cihazın kendi içinde tema seçenekleri yok sanırım...carwebguru uygulamasını google playda bulur muyum?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
images.jpg
Ben bu temayı kullanıyorum...
2-3 ayda 10larca kombinasyon denedim bunda karar kıldım mecburen, yoksa yolda cihazı kurcalamaktan kaza yapıcaktım artık :)

• Beğen
Tepkiler: siyakat

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı bilgileri cihazda görüntülenmiyor obd bağlantısı yapılmadan, yol bilgi ekranımız yeterli bence gerek te yok.
Dış sıcaklığı hiç görmediniz mi yoksa sonradan bildirim çubuğunda mı çıkıyor?

siyakat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı bilgileri cihazda görüntülenmiyor obd bağlantısı yapılmadan, yol bilgi ekranımız yeterli bence gerek te yok.
Dış sıcaklığı hiç görmediniz mi yoksa sonradan bildirim çubuğunda mı çıkıyor?
Aracı ilk aldığımda bildirim çubuğunda gördüm sonra tekrar görmedim

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Siz dikkat etmiyor olabilirsiniz belki. Bende bazen 5km sonra bazen 15km sonra bazen 2dk da çıkıyor. Klimayla ilgili bir mevzu. Bildirim çubuğunda dış sıcaklık görünmediğinde klima sıcaklığı ile oynayın (klima tuş grubunda herhangi bir işlem olabilir) , anında dış ortam ısısı bildirim çubuğunda belirecektir. Eğer sizde de bu yöntem işe yararsa, android cihazların muhtemelen tümüne has önemli bir eksisini tespit etmiş olucaz.