cruse control sorunu yasayan var mı?

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cruse control sorunu yasayan var mı?

araci normal kaldirirsaniz el freni otomatik devre disi kaliyor. bu durumda da frene basmamis olursunuz. otobanda basima ayni yukardaki senaryo geldi benim. hatta once sinirden kopurdum yine mi yaa dedim sonra aklima fren meselesi geldi hafif dokundum frene , ve cc sorunsuzca devreye girdi. akliniza gelirse denersiniz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tiamol link' Alıntı:
araci normal kaldirirsaniz el freni otomatik devre disi kaliyor. bu durumda da frene basmamis olursunuz. otobanda basima ayni yukardaki senaryo geldi benim. hatta once sinirden kopurdum yine mi yaa dedim sonra aklima fren meselesi geldi hafif dokundum frene , ve cc sorunsuzca devreye girdi. akliniza gelirse denersiniz.
istanbul da tabi frene hiç basmadan cc kullancak hızlara ulaşmak zor ayrıca otobanda da olsam niye durayım ve stop ediyim taksici miyim ben :)geçen bi taksiye bindim barbaros bulvarını kontak kapalı indi ;D

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
istanbul da tabi frene hiç basmadan cc kullancak hızlara ulaşmak zor ayrıca otobanda da olsam niye durayım ve stop ediyim taksici miyim ben :)geçen bi taksiye bindim barbaros bulvarını kontak kapalı indi ;D

biz yokuş aşağı araba viteste mi az yakar boşta mı diye tartışaduralım adam olayı çözmüş kontağı kapatmış :D

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bide yağmurluydu hiç üşenmeyip kontağı silecek çalışcak kadar çevirip kapatıyordu tekrar :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bide yağmurluydu hiç üşenmeyip kontağı silecek çalışcak kadar çevirip kapatıyordu tekrar :)

ben olsam kesin müdahale ederdim canımızı sokakta bulmadık. taksimetreyi de kapattı mı bari :D

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende müdahele ederdim ama zaten trafik ilerlemiyordu kaza yapsa sevinebilirdim bile 3 kuruş derdine düşüp 100 lira ödeseydi öğrenirdi

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç kontağı kapatınca Frenler nasıl çalışmış anlamadım benim bildiğim kontak kapatınca Frenler şişer..
Deli cesareti sanırım :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

taksi şahinse sorun olmamıştır :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albea idi.frenler kontak kapalıyken çalışır tam gücünde değil ama çalışır çünkü aracı yokuş yukarı stop ettirdiğinizi düşünün bizim araçlarda el freni de yok durduramayacak mısınız aracı?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ara albea 1.3 multijet motoruyla astra h 1.3 dizel motor aynıymış yeni öğrendimde paylaşmak istedim..