cruise kontrol???

meriva_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam gittim ve baktırdım tesisat kurulu deilmş.baştan kuralım deneyelim dediler olursa olur olmazsa olmaz ücretinede 300 dediler.napcamı hepten şaşırdım :confused:

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baştan kuralım dedikleri ECU denilen beyne sinyalden bir kablo çekmek. Ayrıca bir de debriyaj müşürü monte edilecek. 300 TL fazla , olsa olsa en fazla 240 TL'ye malolur. Başka bir servisten fiyat sor bence

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya banada o fiyatları cekiyorlar...birde bu debriyaj müşürü düz vites olmayan tüm araclara mecburen takılıyor sanırım dimi ?
Kol + müşür 130 filan tutuyor cunku.işçilikte en az 100 istiyorlar...pufff millet nasil 150 ye,130 a yaptırıyor anlayamadım :S

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic olanlarda debriyaj olmadığı için müşüre de gerek kalmıyor. Tesisatta hazırsa 130 a falan maloluyor, (yani en iyi ihtimade bu fiyata maloluyor) hazır değilse 180 - 250 arası para talep ediyorlar

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zman 180 TL inşallah yaptıracagız...İstanbulda bu fiyata yaptırabilecegim bir yer varsa lütfen tavsiye edin...

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odakla pazarlık sonucunda 200 e anlastık...biraz daha inerlerse yaptırıcam sanırım

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun şimdiden. kullanmaya başlayınca ne kadar mükemmel bir özellik olduğunu farkedeceksin

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim aracımada takılmaz dediler tesisatımı ve tüm bağlantılarımı kendim yaptım .sonrada op-com ile cc yi aktif duruma getirdim .şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımada takılmaz dediler tesisatımı ve tüm bağlantılarımı kendim yaptım .sonrada op-com ile cc yi aktif duruma getirdim .şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Nasil yapabiliyorsunuz bunları anlayamıyorum :) helal olsun wallahi...

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
2006 opel combo aracıma yetkili serviste 2.ay önce taktırdım tesisat çekildi kol değişti beyne yükleme yapıldı 150 lira ödeme yaptım uzun yolda mis gibi gidiyoruz royalimle.

anadoluda fazla para istiyorlar.