Cruise control taktırmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deolgiafn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de vectra b var ve Cruise control taktırmak istiyorum.forumda bi araştırdım ama tam bir sonuç bulamadım.acaba ne kadara mal olur.ortalam bir fiyat bilen varmı.yaklaşık 150 ytl civarın da deniliyor.bu güncel fiyatmı.

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar elegance Z motor aracım 2 ustaya sordum, biri olur kolay dedi biri olmaz dedi. Sorsan ikiside usta. Eger net bi çözüm bulursan benide bilgilendirirsen sevinirim

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kodu önemliymiş.. mesela arkadaş corsa için sormuş motor kodu E ile bittiği için olmaz demişler EP olması gerekirmiş.. beyin desteklemiomuş..

deolgiafn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar elegance Z motor aracım 2 ustaya sordum, biri olur kolay dedi biri olmaz dedi. Sorsan ikiside usta. Eger net bi çözüm bulursan benide bilgilendirirsen sevinirim
ya bana denilen elektronik gaz kelebeği olan araçların tümüne takılabilr.şimdide bazı motor beyinleri desteklemiyor diye bişi le karşılaştım.onu da ilk defa duydum ama olabilir.bi de şey sorucam bu z motor olayı ne tam olarak anlayamadım benim arabada vectra comfort 2001 hatta rengi seninkiyle aynı comfort motorlarıda z mi oluyor.onu bilimde ona göre arştırayım.

MURATTEKIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırmak istedim gittiğim servise sordum,sadece sinyal kolunun değişmesiyle olmaz bide buna beyin takmamız lazım dedi,1000 ytl yi bulur deyince vazgeçtim..aslında bi yana iyi bi yana kötü bişey,otobanda adamın uykusunu getirir

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana denilen elektronik gaz kelebeği olan araçların tümüne takılabilr.şimdide bazı motor beyinleri desteklemiyor diye bişi le karşılaştım.onu da ilk defa duydum ama olabilir.bi de şey sorucam bu z motor olayı ne tam olarak anlayamadım benim arabada vectra comfort 2001 hatta rengi seninkiyle aynı comfort motorlarıda z mi oluyor.onu bilimde ona göre arştırayım.

Ruhsatını aç bak eğer motor no x16 diye başlıyosa X, Z16 diye başlıyosa Z motordur. Burda bi arkadaşım var yetkili opel servisinden ayrılıp kendi iş yerini açtı. Abi sen kolu al gerisine karışma ben hallederim dedi. Verdik 125 ytl aldık kolu. Arabayıda bu sabah verdik bakalım akşama ne olup olmadıgını anlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...