Cruise Control Taktıranlara Bir Soru? (araştırma)

Aracınızda Tesisat Ne Durumdaydı?

• Kullanılan toplam oy
    40

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten ekcan dedi bana motorda tesisat yok diye. adam anliyor eminim ama güven vermiyor bana. iyi niyetli degiller.

ben kolu felan baska yerden aldım. sadece program kalmisti. oda sey dedi. tüm işlerinizi özel servislerde yaptiriyonuz sonra işiniz düşünce bize geliyonuz felan gibilerinden. yani simdide sen sürün gibilerinden bi lafti.

o yüzden ekcan istemiyorum. ama sanada adapazari olmuyor demis. yani her yerde bir çelişki var. op com olsa kendim denerdim ama oda yok. 1-2 serviste tech2 ile baglattim ama adam bilmiyormus yapamadı..

sunuda bilmiyorum zaten. araca yeni yazılım mı atiliyor yoksa. CC ayarı aktif mi yapiliyor?

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba da corsa işine yarar mı bilemiyorum ama bende sadece kol parası verdim tech 2 yi bağladılar tanıtım yapıp gönderdiler

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Ahmet senin gibi 2001 Astra Elegance si bulunan bi arkadaş çıkarsa vereceği bilği senin için yeterli olur.

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten ekcan dedi bana motorda tesisat yok diye. adam anliyor eminim ama güven vermiyor bana. iyi niyetli degiller.

ben kolu felan baska yerden aldım. sadece program kalmisti. oda sey dedi. tüm işlerinizi özel servislerde yaptiriyonuz sonra işiniz düşünce bize geliyonuz felan gibilerinden. yani simdide sen sürün gibilerinden bi lafti.

o yüzden ekcan istemiyorum. ama sanada adapazari olmuyor demis. yani her yerde bir çelişki var. op com olsa kendim denerdim ama oda yok. 1-2 serviste tech2 ile baglattim ama adam bilmiyormus yapamadı..

sunuda bilmiyorum zaten. araca yeni yazılım mı atiliyor yoksa. CC ayarı aktif mi yapiliyor?

Yeni yazılım yüklenmiyor, gövde modülünde cruise control var diye tanıtılıyor ve daha sonra aktif hale getiriliyor.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni yazılım yüklenmiyor, gövde modülünde cruise control var diye tanıtılıyor ve daha sonra aktif hale getiriliyor.

anladım hocam. o zaman pek bisey yokmus. servis benden sadece programa 50 lira istedi. tesisat içnide 100 lira istedi ki dedigim gibi iç kısımda tesisatim var.

ben o zaman su sonuca ulasmak üzereyim. gittigim servis beni yalanı salladı. ve bende tesisat var!

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su ana dek 11 kişi ankete katılmış. ve tesisat ya hep var yada hiç yok olarak çikmis hep.

yani istedigim sonuca ulasmak üzereyim. ankete katılanlara tskler

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende takipteyim ahmet senin sonuca göre hareket edicem :)