Cruise Control Taktıranlara Bir Soru? (araştırma)

Aracınızda Tesisat Ne Durumdaydı?

• Kullanılan toplam oy
    40

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda tüm CC taktıranları tek tek bulamadım. bunu takanlara yada bilenlere bir sorum var.

Benim Astra G'de direksiyona ve debriyaja tesisat geliyor. fakat gittigim servis motor kısmında tesisat olmadigini soylüyor. Ben pek inanmadım. sallamasyon bi elemandı zaten.
neyse

size sorum Tesisati hazir olan arkadaslar komple mi hazirdi. yani direksiyona kablo geliyorsa her yerde varmıydı yoksa baska kısımlara çekilmek zorunda kalındı mı?
TEsisati olmayan zaten her sekilde olmuyor.

boylece opelin nasil bir işlem yaptigini anlayacam.

Son düzenleme:

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsa c 2004 CDTİ easytronic var. Aracıma sadece sinyal kolu takıldı. Sinyal koluna gelen tesisat varmış. Otomatik olduğu için de debriyaj müşürü vs gerekmedi. Sadece CC li kol araca tanıtılıp aktif hale getirildi.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsa c 2004 CDTİ easytronic var. Aracıma sadece sinyal kolu takıldı. Sinyal koluna gelen tesisat varmış. Otomatik olduğu için de debriyaj müşürü vs gerekmedi. Sadece CC li kol araca tanıtılıp aktif hale getirildi.

hocam izmitlisin sanirim. yetkili servite mi ozel serviste mi yaptirdin?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende benim astra G Njoy a taktırdım araç 2004 model öncelikle motor kodunun X ile mi Z ile mi başladığı önemli eğer X ile başlıyorsa aracında gaz pedalı telli onun için maliyet biraz yüksek bu arada benim araçta tesisat tamamıyla vardı sadece sinyal kolu ve debriyaja sensör takıldı bide programlama yapıldı Opis te bunların hepsi için 36tl para verdim tabiki kolu ben götürmüştüm bu arada ordaki usta araç comfort club vs. donanım paketli olsaydı aracında tesisat olmayacaktı çünkü onlarda hız sabitleyici opsiyon olarak sunulmuyordu dedi

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim moturum Z. zaten dedigim gibi direksiyona ve debriyaja tesisat geliyor. tesisat geldigi için gittim kol aldım yurt disindan. sonra servise programlamaya gittigimde motorda tesisat yok dedi. ma inanmadım. çünkü iyi niyetli degildi blliki..

aracımda elegance. yani elegance ise vardir diye düsünüyorum. bi çelik jant yapip elegance demezler herhalde..

bu yüzden arastirma yapiyorum tesisatlar ne durumda diye. yarim olan var mı diye.
belli bir sonuca ulasinca direk müşür alip program attiracam özel serviste

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam izmitlisin sanirim. yetkili servite mi ozel serviste mi yaptirdin?

Benim taktırma işi biraz değişik oldu. Ekcan (izmit) bana cc li sinyal kolu yok dediği için adapazarına gittim ancak orada kolu taktılar fakat araca tanıtamadılar ve bana olmuyor malesef , araç uyumsuz dediler. Daha sonra ben ekcana döndüm , orada program aracıma tanıtıldı fakat kol olmadığı için programlı haliyle ben tekrar adapazarına kol almaya gittim. Sana tavsiyem Ekcan'a git, oradakiler bu işi gerçekten iyi biliyorlar. Bir tane usta vardı , ismi galiba mustafa . O baya anlıyor bu işten