Çözülemeyen sorun P0443

stormtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.villaland.net
Merhaba Corsa c 1.2 2004 model bir cok tamirciye gidildi. Sorun kısaca anlatmak gerekir ise sönmeyen arıza lambası diyebiliriz. Arıza lambası yanıyordu aracın ustalar sağolsunlar once oksijen sensörü dediler değiştirdim Bosch marka orjinal ürün ile ama hala lamba yanıyordu bu seferde benzin buharlaşma valfi dediler bu araçların zor bulunuyormuş yurt dışından buldum sıfır ürün değiştirdim hala yanıyor beyinde sorun var dediler beyinciye goturdum abi bunun beyninde sorun yok dedi, şimdi kaldım ortada acaba bu sorun sebebi ne olabilir ustalara sanırım çözüm ile gitmemiz gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Merhaba Corsa c 1.2 2004 model bir cok tamirciye gidildi. Sorun kısaca anlatmak gerekir ise sönmeyen arıza lambası diyebiliriz. Arıza lambası yanıyordu aracın ustalar sağolsunlar once oksijen sensörü dediler değiştirdim Bosch marka orjinal ürün ile ama hala lamba yanıyordu bu seferde benzin buharlaşma valfi dediler bu araçların zor bulunuyormuş yurt dışından buldum sıfır ürün değiştirdim hala yanıyor beyinde sorun var dediler beyinciye goturdum abi bunun beyninde sorun yok dedi, şimdi kaldım ortada acaba bu sorun sebebi ne olabilir ustalara sanırım çözüm ile gitmemiz gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

hocam aracı lpg de kullanıyorsanız o arıza lambasına alışmanızı ve çok takmamanızı öneriririm. lakin söndürebilseniz bile tekrar yanacaktır. opel lpg lilerin çözülemeyen sorunu malesef

stormtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.villaland.net
Maalesef araba sadece benzinli vede borular sağlam ancak ülkemizde Opel ustası bulmak zor acaba yetkili servise gitsek farklı bilgisayar kullanıyor olabilirler mi? Kısaca onlar cozebilirmi acaba

iorak72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam benim de aynı durum. Aracım asta h. Yeni valf taktım arıza ışığı sönmedi. En son başka araçtan beyin takıp denedik oldu. Yani arıza beyindenmiş. Nasıl tamir ettirecem bilmiyorum tamircilere daha sormadım

M

Mesut.dalgic@windowslive.

Bilgi Girilmemiş
Hava filtresine kutusuna takılı kırmızı uçlu kablo çıkarınca arıza yandı. Takınca arıza gitti