Çorum-Rize selamlar :)

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çorum-Rize selamlar :)

REC link' Alıntı:
İyi yaptım  :D

Paspas 150 Tl etmez, havuzlu değil çünkü, sadece kauçuk. O parayla Orijinal küllük seti (75) tl + Kaliteli bagaj havuzu (70 TL civarı)  alınabilir :)

:D

Herkese dilekleri için teşekkürler. 1 saat dedik arkadaş 7 de ancak gelebildi. Arabanın acemiliği olduğundan Samsun şehir merkezine girmek istemedim park problemi vs.

İlk izlenimim süspansiyon uzun yolda mükemmel şehir içi çok sert :) Araç on numara çok beğendim. Parasına göre oldukça kaliteli ve donanımlı. Kadran aydınlatmaları anladığımız kadarıyla makyajlanmış dürbün kadran beyaz zemin :)

450 km yolu 6.8 ile tamamladım. Hız sabitleyici 95 km. Yakıt benim alışık olduğum değerlerden fazla :D Bora ile 5-5.5 litreleri görüyordum. Yeni olduğu için rodaj süresinde.

Aracı kullandıktan 20-30 km sonra bir yere döndük. Acaip kokular geldi yanık kokusu. Asistanlık hizmetlerini aradım aracın yeni olduğunu balata ve bazı boya motor aksamlarının alıştığı için koku yapabileceği aktarıldı yine yolda kalırsanız arayın dendi.

şimdi gelelim bazı detay işlemlere. Bana acilen paspas lazım. Krom küllüğü de eklemeliyim :D Nerden bulurum. VW derseniz ben her konuda yardımcı olurum ama Opel in bayağı yabancısıyım. Rize yağmur çamurlu memleket. Halı paspas koku yapar.

Güzel bir havada aracı temizleyip foto ekleriz inşallah.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metinmb407 link' Alıntı:
:D

Herkese dilekleri için teşekkürler. 1 saat dedik arkadaş 7 de ancak gelebildi. Arabanın acemiliği olduğundan Samsun şehir merkezine girmek istemedim park problemi vs.

İlk izlenimim süspansiyon uzun yolda mükemmel şehir içi çok sert :) Araç on numara çok beğendim. Parasına göre oldukça kaliteli ve donanımlı. Kadran aydınlatmaları anladığımız kadarıyla makyajlanmış dürbün kadran beyaz zemin :)

450 km yolu 6.8 ile tamamladım. Hız sabitleyici 95 km. Yakıt benim alışık olduğum değerlerden fazla :D Bora ile 5-5.5 litreleri görüyordum. Yeni olduğu için rodaj süresinde.

Aracı kullandıktan 20-30 km sonra bir yere döndük. Acaip kokular geldi yanık kokusu. Asistanlık hizmetlerini aradım aracın yeni olduğunu balata ve bazı boya motor aksamlarının alıştığı için koku yapabileceği aktarıldı yine yolda kalırsanız arayın dendi.

Şimdi gelelim bazı detay işlemlere. Bana acilen paspas lazım. Krom küllüğü de eklemeliyim :D Nerden bulurum. VW derseniz ben her konuda yardımcı olurum ama Opel in bayağı yabancısıyım. Rize yağmur çamurlu memleket. Halı paspas koku yapar.

Güzel bir havada aracı temizleyip foto ekleriz inşallah.

Zamanla daha çok seversiniz aracınızı. Kazasız, belasız kullanmak nasip olsun. Koku kısmı da normal, ben de aracı alır almaz uzun yol yaptığımda gelmişti koku; ama sonrasında ne bir koku ne de baskı balata sorunu yaşadım. Aracım şu an 49bin kilometrede.

Ben aşağıdaki linkte satılan ürünü aldım, alalı 2 seneye geliyor neredeyse ve çok memnunum. En ufak bir deformasyon olmadığı gibi koruyuculuğu gerçekten şahane. Fotoğraftakinden daha güzel ve özel bir paspas geliyor, ona takılmayın:

http://www.hepsiburada.com/liste/z-tech-opel-astra-j-2009-sonrasi-3d-havuzlu-ekolojik-araca-ozel-paspas-takimi/productDetails.aspx?productId=otelf16609&categoryId=20035778

Küllüğü de eklemiş olayım:

http://www.opelgm.com/Opel-Astra-J-Kulluk-Seti-GM,PR-2550.html

Bu ürün biraz pahalandı son dönemde, çok yakın bir zaman öncesine kadar 30 TL civarındaydı.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun aracınız :)

Küllüğü 35 TL ye alan son kişi benim sanırım :) Bir işe yaradımı derseniz yok yaramadı ama görünümü hoş :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Firmanın güvenilirliği nasıldır Orhan kardeşim? Bilgin var mı?
Firma hakkında bir bilgim yok ama problem olacağını zannetmiyorum irtibat numarasından önceden aranıp stok durumu sorunca kapıda ödeme ile gönderim istenebilir. Yada stok var denince sipariş verilebilir Uyduruk bir firmaya benzemiyor ama mutlak aranıp stok durumu sormakta fayda var Burak bey :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Firma hakkında bir bilgim yok ama problem olacağını zannetmiyorum irtibat numarasından önceden aranıp stok durumu sorunca kapıda ödeme ile gönderim istenebilir. Yada stok var denince sipariş verilebilir Uyduruk bir firmaya benzemiyor ama mutlak aranıp stok durumu sormakta fayda var Burak bey :)

35 TL için güvenlik sorgulamasına gerek yok aslında da, yine de bilgin olabilir diye bir sorayım dedim, sağ olasın kardeşim. Gerçi firmanın çalıştığı banka şubelerinde müfettişlik yaptığım dönemde tanıştığım kişiler var, ek bilgiye ihtiyacımız olursa sorarım onlara.

Bir de "bey" ne Allah aşkına, Burak de geç be abicim, bize büyük gelir bunlar :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
35 TL için güvenlik sorgulamasına gerek yok aslında da, yine de bilgin olabilir diye bir sorayım dedim, sağ olasın kardeşim. Gerçi firmanın çalıştığı banka şubelerinde müfettişlik yaptığım dönemde tanıştığım kişiler var, ek bilgiye ihtiyacımız olursa sorarım onlara.

Bir de "bey" ne Allah aşkına, Burak de geç be abicim, bize büyük gelir bunlar :)
Kardeşim bi an öyle yazdım kusura bakma alışkanlık oldu dairede aşırı telefon görüşmesi yapıyorum karşıdakine Bey deyince telefonlarda elimde yazmaya başladı :) senin şu aracın fotorafını masa üstüne çok sürükleyip bakıyorum maşallah :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Kardeşim bi an öyle yazdım kusura bakma alışkanlık oldu dairede aşırı telefon görüşmesi yapıyorum karşıdakine Bey deyince telefonlarda elimde yazmaya başladı :) senin şu aracın fotorafını masa üstüne çok sürükleyip bakıyorum maşallah :)

:) Estağfurullah kardeşim ne kusuru.

Araçla ilgili güzel sözlerin için de çok teşekkür ederim. Kazasız, belasız binmek nasip olsun hepimize.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
:) Estağfurullah kardeşim ne kusuru.

Araçla ilgili güzel sözlerin için de çok teşekkür ederim. Kazasız, belasız binmek nasip olsun hepimize.

Amin cümlemize inşallah :)