Corsamı Astra G mi?

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neye gore tercih yapılcak ama? eger aracını sevıyorsan lpg kiti taktırmayı dusurmusun?

Son düzenleme:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g de 1.7 cdti 80 pslik motor 1.7 dti 75 pslik motor 2.0dti 101ps 2.2 dti 125 pslik fabrika cikisli motorlari var bildigim kadariyla... ama bunlarin ne kadari turkiyede var bilmiyorum sanirim ilk ikisi var bence guzel bi astra g 1.7 cdti hos olur benzinlisine gore inanilmaz ekonomik olur bende duydum 4 ytl dayanilir gibi degil... corsa clerde cok hos ben d yi pek sevemedim bilmiyorum... 1.3 cdti bi corsa c de bulabilirseniz oda guzel olur... ekonomi sart...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt sıkıntın varsa lpg taktırırsın ama benim gibi sende lpg ye sıcak bakmayanlardansan o zaman sana güzel bir corsa 1.3 dizel al tatlı tatlı bin

corsa c cosmo

Son düzenleme:

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg bana göre rezillik.Ya benzinde kalıcam az kullanıcam yada dizel bir corsaya geçicem.

yeni lpg zamlarından sonra artık banada rezillik geliyor lpg :)

ama astra düşün sende? astra h cdti bulabilirsin. essential falan ama nihayetinde dizel olur, hacimli olur :) corsaya göre. bence bi bakın...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun corsa d'ye sığamadım.Kafam tavana yapıştı bacaklarım direksiyona sığamadım bir türlü.Astra h bakmayı düşünüyorum.Bakalım temiz bulabilirsem.