Corsamı Astra G mi?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar abiler amcalar; Aracım 2007 model astra G benzin zamlarından sonra dizel bir araç almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.Corsa 1.3 dizel düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir.Arabamın piyasası nelerdir.Kafa kafa alacağım araçlar nelerdir.Tüm yorumlara açığım.:sorry:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D mi? C mi? D ise çok fark yok konfor ve malzeme kalitesi biraz daha az tabi ki sınıf farkı için :) .Bagaj hacmi önemli değilse corsa derim ben.Bizde Astra G Elegance vardı ondan Corsa ya geçtiğimizde bagaj haçmi hariç bizi üzen bir yanı olmadı ;)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D mi? C mi? D ise çok fark yok konfor ve malzeme kalitesi biraz daha az tabi ki sınıf farkı için :) .Bagaj hacmi önemli değilse corsa derim ben.Bizde Astra G Elegance vardı ondan Corsa ya geçtiğimizde bagaj haçmi hariç bizi üzen bir yanı olmadı ;)

Pek fiyatlarını bilmiyorum corsanın netten bakıyorum şuan.1.3 dizel bir corsa c d farketmez açıkçası şuan 4tl benzinin litresi.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay aracın ne kadar ediyorrr

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar abiler amcalar; Aracım 2007 model astra G benzin zamlarından sonra dizel bir araç almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.Corsa 1.3 dizel düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir.Arabamın piyasası nelerdir.Kafa kafa alacağım araçlar nelerdir.Tüm yorumlara açığım.:sorry:

astra g dede dizel var bunuda göz önüne al

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay dizel konusunda haklısın ama o boyla corsaya nasıl binmeyi düşünüyorsun? :D

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay dizel konusunda haklısın ama o boyla corsaya nasıl binmeyi düşünüyorsun? :D

Naptın şimdi :D Oda doğru astraya zor sığıyorum onuda düşünüyorum açıkçası ama benzin belimi büktü.Üstünü açtırırız nabalım:D