Corsadan Mondeoya Sıçrama...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Hocam ay parçası gibi...
Çok diri duruyor ben burdayım diyor adeta :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arabanın hası bunlar, kazasız belasız sürüşler...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar güzelmiş.Güle güle kullanın.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günlerde,kazasız,cezasız,arızasız,zevk ile binmenizi diliyorum.
Harika bir araç sahibi olmuşsunuz.Pişman olmayacaksınız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kuğu hayırlı olsun Yunus, dikkatini çekerim seninkisi sıçrama değil resmen uzun atlama olmuş, Vectra almadan evvel 3 araba arasında kalmıştım, bu araçlar sırasıyla Mondeo-Vectra-Passat'tı. Tabii o zamanki maddi imkanlarım Mondeo'nun bir eski kasasına yetiyordu. Uzun arayışlardan sonra Vectra B ağır bastı, onu aldım, ama her zaman için aklımın ucunda bir Mondeo vardır. Vectra CDX'ten sonra Mondeo'nun dizeline geçiş yapan bir arkadaşım var, aracı sıfır aldığı için şimdilik halinden memnun, ilerleyen yıllarda ne olur bilemem.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızın lastigi yamuk gözüküyo :p Güle güle kazasız belasız kullanmak dilegimle ;) güzel araç nazar degmesin , zaten bu segmenti marka gözetmeden alıcaksın farklılar cunku :rakir:

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yunus, konfor full galiba,

Konfor full+full abi sağolasın.

Hayırlı olsun Yunus sen beğendi isen mesele yok demektir. bunların otomatik vitesleri nasıl izlenimlerin ne ? bir arkadaşım da vardı. Pek memnun kalmadı otomatiğinden.
Teşekkür ederim. Otomatik aracı biraz örselemiş hocam doğru. Tabi araca kick-down yaptığınızda gidemem demiyor :) Ama düz vitesi yerleri tırmalıyor deniyor kullanmadım hiç. Otomatik tamamen keyif arabası. Ben hem keyif olsun hem de bastığımda gitmem demesin istiyordum çok şükür istediğim gibi buldum.
Maşallah Hocam ay parçası gibi...
Çok diri duruyor ben burdayım diyor adeta
Teşekkür ederim Hocam daha iyileri senin olur inş. Hep açık renk araba istiyordum kılcal çizikleri bile kafaya takan kıl biri olarak :) çok şükür gönlüme göre oldu. Hem de bu araçta nadir bulunan bir renkle.

İyi günlerde,kazasız,cezasız,arızasız,zevk ile binmenizi diliyorum.
Harika bir araç sahibi olmuşsunuz.Pişman olmayacaksınız.

Oktay abi burda da varsın. :) Teşekkür ederim.
Kuğu hayırlı olsun Yunus, dikkatini çekerim seninkisi sıçrama değil resmen uzun atlama olmuş, Vectra almadan evvel 3 araba arasında kalmıştım, bu araçlar sırasıyla Mondeo-Vectra-Passat'tı. Tabii o zamanki maddi imkanlarım Mondeo'nun bir eski kasasına yetiyordu. Uzun arayışlardan sonra Vectra B ağır bastı, onu aldım, ama her zaman için aklımın ucunda bir Mondeo vardır. Vectra CDX'ten sonra Mondeo'nun dizeline geçiş yapan bir arkadaşım var, aracı sıfır aldığı için şimdilik halinden memnun, ilerleyen yıllarda ne olur bilemem.

Abi teşekkür ederim. Biraz öyle oldu :) Vectraya da çok baktım ancak aynı fiyatlara model farkı çok vardı. Aracı çok araştırdm henüz kronik bir problemine rastlamadım. Sorunsuz çok şükür. Ha şans işdir beni uğraştırır kısmetim derim ne yapayım :)
aracınızın lastigi yamuk gözüküyo :p Güle güle kazasız belasız kullanmak dilegimle güzel araç nazar degmesin , zaten bu segmenti marka gözetmeden alıcaksın farklılar cunku

Teşekkür ederim düzeltiriz ne demek :D

Jantlar güzelmiş.Güle güle kullanın.

Vallahi jantlara kıyamıyorum. Benden önceki sahibi takmış sağolsun. Aracı yormasada yakıtı arttırdığından 235/45/17 ebatı orjinal ebata(205/55/16) döndürmek istesem de bu kadar yakışan bir jant bir türlü bulamıyorum. Nerden ne şekilde temin etmiş anlamadım ama iyi ki etmiş :rakir::sulanma:
Arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olur inş.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford'larda yol tutuşu her zaman iyidir, hep bir üst sınıfla karşılaştırırlar. Bir ara bir test vardı sizin kasa mondeo ile c kasa vectrayı karşılaştırıyorlardı(ikisi de aynı sınıf tabii ki), mondeo yol tutuşu konusunda çok daha üstündü. Dizel ghiaları çok araştırdım temizini bulamadım, şimdi de yeni kasa 1.6 dizel araştırıyorum. Aracınız çok temiz görünüyor, kazasız, belasız yolculuklar.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...ALLAH kaza bela vermesin...ALLAH utandırmasın...