Corsadan Mondeoya Sıçrama...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Corsayla 1,5 senelik birlikteliğimizi bitirdik :) Keçi gitti Kuğu geldi. Araç 117 binde. değişen yok 3 parça boya var. 2006 model Ot.vites. BRC lpgli. 2,0 duratech motor 145 hp. Trend modeli. Ghiasını çok ardım ancak temizi denk gelmedi. 24000 tl aldım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun corsadan sonra tank gibi gelmiştir :D benim bu arabanın içinde tek uyuz olduğum konu o konsoldaki saat :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan..bir zamanlar bizim dayı ghia almıştı 0 km manuel,145 in 145 inide yere basan bir araba,hatta fordun tek sevdiğim arabasıdır...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun :) sınıf atlamışsınız corsadan sonra çok rahat gelmiştir malum azcık traktör vari bizim araçlar fiyatına güzelmiş amaa havalarda soğuyor lpgnin fiyatıda artıyor corsada kendini özletir gibime geliyor :D

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar. 2400 cc 2004 model accorddan inip Corsaya binmiştim. Siz düşünün artık :) D sınıfı tam bir zehir. Bir kere tadını aldın mı bırakamıyorsun.

Vallahi Fatih benim de ayrı bir hoşuma gidiyor o saat ne yalan söyleyeyim :)

Evet Caner
Sınıfının yol tutuşu ve güvenlikte referans aracıdır deniyor. Tam bilgi sahibi değilim. Alışıyoruz bakalım. Ama rayların üzerinde gidiyormuş hissi veriyor ki paha biçilemez :)
Ön tampon ve arka tampon içlerine baktım 2'şer ader çelik barlar mevcut. Kapılarda alışığım ancak tampon içlerinde ilk defa şahit oluyorum.

Mehmet Hocam Corsayı ayrı bir seviyordum ama dedim ya D sınıfı sürekli aklımdaydı. Yakıt konusunda arayacağım aşikar ama yılda 15000 km yapan biri olarak zevki buna değer diyorum. :) :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun.Alırsın ford,olursun lord demişler :D
Ama alman almandır :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, güle güle kullanın sizde yeni aracınızı.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Çok güzel bir araba. Maşallah diyelim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun Yunus sen beğendi isen mesele yok demektir. ;) bunların otomatik vitesleri nasıl izlenimlerin ne ? bir arkadaşım da vardı. Pek memnun kalmadı otomatiğinden.