corsacılar yardım

ceysen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradan bebek arabası aldım corsa urfa da .Bagaja sıgarmı bilmiyorum bagajın en boy yükseklik olarak ölçülerini verebilecek olan var mı

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
modeli ne hocam onuda yazsaydınız yardımcı olabilecekler çoktur mutlaka

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bebek arabası corsa c nin bagajına mı sığacak? soru bu şekilde değilmi ? yanlış anlamıyoruz?

katlanır bebek arabasıdır büyük ihtimal, boydan sığmaz ise arka koltuklardan 2/3 ü yatırırsın problem kalmaz.

ben arka koltukları yatırınca 4 adet lastik + 4 adet jant + 2 adet büyük boy bavul sığdırmıştım..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal şekilde katlanan, tutma yeri kıvrık olan standart bebek arabaları corsa c bagajına sıgmıyor, boydan kaybediyor.Ama sapların bulundugu kısmıda kıvrılabilen bir model ise o sıgabilir.ben bu şekilde katlanabilen sadece bir markanın bebek arabasını gördüm, o da 500 ytl civarı idi...

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pierre cardin marka bebek arbasını rahat bi şekilde sığdırdım ama chicco lar sığmıyor

ceysen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada bir corsa sahibinden rica ettim denedik sığdı. benim bagaj tahminimden büyükmüş. araba da kraft venüs bayagı büyük ona ragmen sığdı tüm arkadaşlara teşekkürler moderatör arkadaşık konuyu kapatabilir