Corsa tavan döşemesi

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşlar,
Benim corsamın (98) tavan döşemesi çöktü ve yapıştırmayla olmaz değiştirmek gerek diyorlar. Yani yapıştırılırmış ama benimkisi biraz fazla çöktüğü için değiştir diyorlar servistekiler. Değişim ücreti olarakta 210 gibi birşey söylediler. Sizler nedersiniz bana bukonuda yardımcı olabilirmisiniz.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alkantra yı çok severim....

orijinalci olmasam lambur lumbur parçalayıp alkantra yaptıracam... kokusu yeter :D

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alkantranın ne olduğunu açabilirmisin?

Birde Corsaya sunroof yaptırmak mümkünmü hazır döşeme değişecekken? Fiyat bilgisi falan verebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alkantra nubuk benzeri bir malzemedir..

devamlı kullanım alanlarına uygulanabilir ancak zorlanırsa topaçlanma yapar.

sunroof mümkündür. webasto firması güzel uygulamalar yapar.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmeth arkadaşım çok teşekkürler bilgiler için şimdi bu webasto yu araştırıp fiyat alıcam sunroof için, muhtemelen döşemeyle de ilgilenirler.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuh be kardeşim adam 970 Euro dan 560 Euro ya kadar fiyat verdi manyamış bunlar vazgeçtim sunroof falan bidahakine sunrooflu bir araba alırım en iyisi. Adam bir tavan delicek oraya elindeki malz. takıcak fln 1500ytl para istiyo.
Daha ucuz sunroof yapan bileniniz varmı arkadaşlar.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu ticarilere VIP dönşüm yapıp süsleyen tampon tekerlek takan firmalara sorabilirsin.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm evet olabilir. Biliyorum öyle birkaç tane firma ama astarı yüzünü geçecek gibi görünüyor hep. Anlamıyorum ya çok para değilmi 700-900 euro böyle birşey için.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sonradan sunroof iyi olmaz diye biliyorum ben yazık etme arabana.. ayrıca takla atınca falan ölme riski artar, ayrıca sonradan yapılanların bazıları su alıyo çekomastik falan çekiyolar yaw..sıfır alırken sunroof lu al ama emin ol o zamanda en az 1500 ytl fark vermen gerekecek ama en azından orjinal olcak.. sunroof fiyatlarıda opelin sitesinde yazar biliyosun..

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son tavanı yeniden kaplatmak için 150 ytl fiyat aldım maslak oto sanayiden oraya yaptırmayı düşünüyorum tavanı.