Corsa Plaka Lamba Değişimi

macit-kandemir

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar daha önce corsalarda bu plaka ledi değişimini yapan ve sorun yaşamayan varsa, aldığı ürünün linkini atabilir mi?

macit-kandemir

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hatırlatma

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar daha önce corsalarda bu plaka ledi değişimini yapan ve sorun yaşamayan varsa, aldığı ürünün linkini atabilir mi?
Ben en dandiğinden osramına kadar denedim hepsi göz kırptı içeride sigorta attırıyor beceremedim led işini corsada

hgokhan71

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyi. Opel Corsa d 2009 model aracımin klima aydınlatma ünitesi yanmıyor. YouTube dan baktığım kadarıyla dipsiz ampul gözüküyor. Bana bu ürünü alabileceğim bir siteye yönlendirebilir misiniz ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyi. Opel Corsa d 2009 model aracımin klima aydınlatma ünitesi yanmıyor. YouTube dan baktığım kadarıyla dipsiz ampul gözüküyor. Bana bu ürünü alabileceğim bir siteye yönlendirebilir misiniz ?
@BURGAZLI Emrullah abi bilir onu

macit-kandemir

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sol tarafta lambaları açma çarkında en sağdaki ışık seviyesinin en sonda olduğundan emin ol.

hgokhan71

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Sol tarafta lambaları açma çarkında en sağdaki ışık seviyesinin en sonda olduğundan emin ol.
İç aydınlatma lambaları kesmiş değiştirdim sorun kalmadı teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: macit-kandemir