Corsa Lastik tavsiyesi

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(2012) 85 bin km oldu michelin energysaver ler hala ayni yol tutusuna sahipler , dis derinlikleride oldukca fazla. 120bin km devirip oyle degistirecegim sanirim. Sizler neye gore degistiriyorsunuz anlayamiyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lastikleri kafamda soru işareti kalmasın 4 lastik üzerinde canımı ve diğer canlarıda taşıdığım için değiştirdim ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikleri kafamda soru işareti kalmasın 4 lastik üzerinde canımı ve diğer canlarıda taşıdığım için değiştirdim ;)
Oyle bir soylemissin ki , biz patlicanmi tasiyoruz:) Demek istedigim benin lastiklerim sanirim daha eski (85000km de) ama ben hicbir sorun gormuyorum ne sertlesme oldu nede dis derinligi kullanilmayacak seviyeye dustu. Ilk gun nasil yol tutuyorsa hala ayni seviyede yol tutuyor.
Sizde soru isaretine sebep olan nedir bizi aydinlatinda, bende onu goz onune alayim malum bizim patlicanlara bisey olmasin.

Son düzenleme:

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oyle bir soylemissin ki , biz patlicanmi tasiyoruz:) Demek istedigim benin lastiklerim sanirim daha eski (85000km de) ama ben hicbir sorun gormuyorum ne sertlesme oldu nede dis derinligi kullanilmayacak seviyeye dustu. Ilk gun nasil yol tutuyorsa hala ayni seviyede yol tutuyor.
Sizde soru isaretine sebep olan nedir bizi aydinlatinda, bende onu goz onune alayim malum bizim patlicanlara bisey olmasin.

Estafurullah ne haddime :( Kırıldım gerçekten ben sadece aşırı titiz birisiyim sadece kendi aracımdaki lastiklerimin durumunu söyledim o kadar. Kusura bakmayın yanlışım varsa :( Saygılarımla.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estafurullah ne haddime :( Kırıldım gerçekten ben sadece aşırı titiz birisiyim sadece kendi aracımdaki lastiklerimin durumunu söyledim o kadar. Kusura bakmayın yanlışım varsa :( Saygılarımla.
Yav bende uzuldum bak. :/ benim mizacim boyle siz kusra bakmayin eski uyeler alistigindan normal karsilayip cevap veriyorlar bi an yeni uye oldugunuzu gormemisim. Benim degismem lazim sanirim.