CORSA D - TFT 703 black jant seçimi

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ;
sanal tuning işi ile ilgilenen bir arkadaş varsa eğer ;
corsa D ' ye TFT 703 black jant düşünüyorum nasıl duracağını bilmiyorum.Bir yardım edermisiniz ?

ayrıca konu hakkında düşünceleriniz veya yorumlarınızı da alabilirim...
Teşekkürler

Sözkonusu jant bu --> http://www.halaogullari.com/jantlar/tft/b/tft_703.jpg <--

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakıyorum kardeşim şuan sadece bilgi topluyorum.. 185*15 var şuan aracın üstünde üzerinde önce onu 205 yapmak istiyorum yani şöyle 205*45*17 yapsam büyük gelir mi acaba sürtme falan yapar mı ?

TheAnswer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205x40x17 olur o zaman tadından yenmez. et 35 alırsanda hiçbi sorun yaşamazsın. ben 1 yıldır kullanıyorum nerdeyse, önce 4 cm yay taktım kesmedi şimdi 5 cm var. 900 liraya satıyorum jant lastik düşünürsen veriyim sana bende başka bi arkadaşımın jantlarını alıcam o yüzden satıyorum. 2 tanesinde hafif kaldırım çiziği var lastiklerimde 15000 km falan kullanıldı. bridgestone turanza gr 80 215x45x17

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence jant guzelde corsa ıcın olanını bulabılcekmsın yanı jant guzel dedıgım oxygen marka olanı buna benzıyorda

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
The answer --> askerden sonra bakıyorum kardeşmayrıca 215 bence çok olur 205 ii sanki corsa için yine de teşekkür ederim
Yaniss --> buluruz belki bilmiyorum ki :/

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
The answer --> askerden sonra bakıyorum kardeşmayrıca 215 bence çok olur 205 ii sanki corsa için yine de teşekkür ederim
Yaniss --> buluruz belki bilmiyorum ki :/
benım yaptıgım arastırmalar netıcesınde cok ısıtoyrdum oxygen crystal modelı bzım corsalara olmuyor sadece yurt dısında bır corsada gordum ama nasıl takmıs bılmıyorum :)