Corsa D Sport, GSI, OPC, VAN Buraya

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende bir kaç gün içinde aranıza katılabilirim bir corsa d sportçu olarak =)

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben maslak sanayide tanıdıgım usta bir fiberciyle konuştum opc tampon işini, eger kalıp alınabilecek bir aracla ve 3-5 kişi toplanıp gelirseniz, ön arka 800liraya yaparım dedi... önemli olan kalıp alınacak opc sahibinin bulunması ve rızası... :)

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
ben maslak sanayide tanıdıgım usta bir fiberciyle konuştum opc tampon işini, eger kalıp alınabilecek bir aracla ve 3-5 kişi toplanıp gelirseniz, ön arka 800liraya yaparım dedi... önemli olan kalıp alınacak opc sahibinin bulunması ve rızası... :)
arkayı yaparsa stepne ve egsoz işi nasıl olcak? yaparsa bizden iki kişi çıkar... aka plakalı gsi da istiyordu...

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Bence ortaklasa alinir bir OPC tamponu.
Kalibi cikarildiktan sonra tekrar satilir...

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızde zamanında cok ıstedık kalıp cıkartmayı ama emın olun birinden panjur bıle zor almıstık bırakın tamponu...ayrıca 800lira ön arka guzel fıyat ama buyuk ıhtımal fiberden yapar..batununda dedıgı gıbı arka tampon yapılır ama egzos 5 kapılarda oldugu gıbı tampon altında gorunmucek yerde kalır..ortaya almak demek stepnenın yerını kestırmek demek..gercı sordunuz mu bılmıorm ama opc ugcen egzos ucu sadece 250liraydı sanırım:D :D

Mutlu KOÇER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grubunuz hayırlı olsun Corsa'cılar ;) Gerçi vardı sanki böyle bir gurup diye hatırlıyorum ama maksat paylaşım esas sonuçta ;)

Uğur bence bu kadar kişiden biri en azından fedakarlık yapar ve o kişi fiberciden belirli bir kalıp ücreti alır. Sonuçta o fiberci devamlı ondan para kazanıcak.

Erden abi moskovada bu işler için plastikten yapan yerler yokmu gerçi senin daha iyi bilgin vardır. Maliyetleri hakkında da bilgin varsa diğer arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursun.

Corsa'cılar olarak bence ilk olarak mevcudunuz ve il il sayınızı belirleyin. Böylece buluşmalarda diğer marka araç sahiplerine kendinizi tanıtabilirsiniz.

Benimkiler sadece fikir buda aklınızda olsun ;)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grubunuz hayırlı olsun Corsa'cılar ;) Gerçi vardı sanki böyle bir gurup diye hatırlıyorum ama maksat paylaşım esas sonuçta ;)

Uğur bence bu kadar kişiden biri en azından fedakarlık yapar ve o kişi fiberciden belirli bir kalıp ücreti alır. Sonuçta o fiberci devamlı ondan para kazanıcak.

Erden abi moskovada bu işler için plastikten yapan yerler yokmu gerçi senin daha iyi bilgin vardır. Maliyetleri hakkında da bilgin varsa diğer arkadaşlarıda bilgilendirmiş olursun.

Corsa'cılar olarak bence ilk olarak mevcudunuz ve il il sayınızı belirleyin. Böylece buluşmalarda diğer marka araç sahiplerine kendinizi tanıtabilirsiniz.

Benimkiler sadece fikir buda aklınızda olsun ;)

biz bu iş için koştururken orjınal tampon malzemesi abs kullanarak yapalım dedık ama maliyetler aşırı pahalı..özellikle bi kalıp yaptırmak dert..en guzeli servisten almak:D