Corsa D Sport, GSI, OPC, VAN Buraya

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak etme sen daha irmscher olgusundan haberdar değilken ben TR'deki deposuna kadar girebilen 2-3 kişiden biriydim. Millete 1.200 tlden satılmaya çalışılan marşpiyellerin Egemde 500 liradan satıldığınıda bilirim. O yüzden milleti heyecanlandırma.
Millete corsa d ön eki 500 lira civarı egemden alıp 750den satmaya çalışmayı biliyosun. Hala getireyim diyorsun. Distribütörmüsün? Bayimisin? Kimsin? Alırken bile tırsıyordun parayı göndermeye Mustafaya. Şimdi ticaretinimi yapmaya başladın? Senin ön ekini Mustafayla ben beraber verdim kargoya bunu biliyormusun? Mustafanın numarasını alan kendini distribütör zannediyo... Daha önceki mesajlarda Çağrıda söylemiş kendini bilmez şekilde konuşmuşsun adam 1 hafta önce full body kit sordum stokta var diyo sen yok diye iddia ediyorsun. Üstüne bide yok diye iddia ettiğin parçaları millete bende var diye kazık fiyata satmaya çalışıyorsun. Kendini çokmu akıllı zannettin? O fiyata bulayım hemen alırım diyorsun. O fiyatada veririz gel al dedik almıyorsun. Bana oku falan diyeceğine önce kendini bil adam ol sonra bana cevap ver!

Son düzenleme:

allegro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam,benimde sorunum varrrr:

1,5 ay önce aracın motorundan debriyaj kavramadayken tıkır tıtkır vuruk sesi geliyordu. özel servise götürdüm volant dedi. sonra ses kesildi(hala yok), acele etme değiştiricem diye seninkinin durmu normal, opellerde bu var zaten dendi. hatta 3 farklı usta ile konuştum 3 de aceleci olma kullan böyle dedi. geçenlerde aracı çalıştırırken marş 'a basıyorum çalışmadı birkaç defa, tiz bir ses çıktı araçtan. Ustaya söyledim volant dişlisinin bozuk kısmına denk gelmiştir dedi. sabah atladım gittim araç sorunsuz çalışımaya başladı her marşa basışta. bana ustaların söyledi kullan böyle şeylere takılma oldu. bende şimdi endişeyiyim, motorda byük bir hasar yaratırmı ya da beni yolda bırakabilir mi diye.

ustalardan ve konu hakkında bilgisi olan arkaşlarıdan yorum bekliyorum, ne yapmalıyım arkadaşlar???

tork

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.
Ben yeni almış olduğum opc aracıma süper sprt.egsoz,chip tuning ve strocker kit taktım,daha düşündüğüm bir iki şey var.araç şu anda dyno da 221ps gösteriyor.
Fikir olması açısından (özelliklede erden arkadaşımızdan) motor modifikasyonu olarak neler yapabilirim?(akıl akıldan üstündür)
teşekkürler...

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ben benim corsa D deki OMP 4 cm yayları satıyorum arkadaşlar ilgilenen olursa bana ulaşsın :)

deryaaktas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya katlanabilir ön koltuk arıyorum. Ne kadara malolur acaba bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.