Corsa D multimedia uygulaması

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konsolu sökmeden önce nasıl söküldüğünü adım adım resimlerseniz bir çok kişiyede yardımcı olmuş olursunuz..
Aynı uygulamayı kendim yapmayı düşünüyorum ama sökme işine cesaret edemiyorum.
Bu arada kaplama yerine boyamak daha sağlıklı olur kanaatindeyim..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu eski olduğu için artık yapacak bir şey yok
Araç da bende değil
Oncelikle ana ünite sökülerek işleme başlamalıyız
Diğer parçalar çeşitli vida ve plastik tırnaklarla bağlı
Çok zor değil ancak bu işlerde tecrübesiz arkadaşlar için de çok uygun değil
Özellikle direksiyon göbeği sökümü teknik bir detay
Yine de sökmeye niyeti olanlara her türlü destek veririz

Boya kaplamadan daha hoş görünüyor göze

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piano black degilde orjinal gumus gri renkli olnasini isterseniz oteybin kapagini cok basit bir sekilde boyatabilirsiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yok renk siyah
Kayınbiraderde şu an

makif60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay bey aracınıza ulaşma sansınız olduğunda bc tuşuna nasıl ulaşılacağına bakıp bizi bilgilendiriseniz sevinirim.cünki benimkinde bir türlü bulamadım

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

taipen71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
multimedya

Hocam bende geçen hafta aracıma multimedya aldım bir firmadan ancak başıma geleni kısaca anlatayım alışverişinizde size yardımcı olur.cihazı geçen pazartesi sipariş verdim salı aradılar ankarada ikamet ediyorum. çarşamba montaj randevüsü verdiler keçiörende bir yer.çarşamba gittim sabah erkenden eleman aleit ara ara bulamadı abi yanlış cihaz gelmiş dedi, git gel 70 km eryamandayım.Tamam dedim ama bayağı kızdım ben adamlar arar heralde özür dilerler diye düşündüm ama ne arayan ne soran saatler sonra burda sorularınıza cevap veren zat aradı ben kızgın olduğum için biraz düşünüyüm dedim,saat 3de telefon geldi montajı yapack eleman abi cihaz gelmiş ben görmemişim hatamı telafi için işyerinize gelip montaj yapıyım diyince tamam gel dedim. gelip bağladılar cihazı ama cihazın ne ekranında jelatin var ne bişey bu arada işler çok yoğun olduğu için aletin çoğu özelliğini denemedim bile ama montajı yapan iki kez söktü tesisat yerini önce beceremedi sonra bunlara telefon etti telefonla montajı gerçekleştirdi.Bu arada daha önce sorulara cevap veren zat montajcı arkadaşımız defalarca benim aracıma montaj yapmış çok tecrübeliymiş.Bir kaç gün önce cihazı kurcalayım dedim biraz klipleri sd karttan ve usb den göstermediğini gördüm navigasyon yazılımı berbat telefon navi sistemini yüklemişler ,cd koyuyum dedim bir baktım içinde doldurulmuş cd var yani cihaz kullanılmış cihaz.Bu firmanın forumlarda yazan zatına mail attım durumu izah ettim verilen cevap ben turdayım şirketi arayın zaten cihazı onlar göndermişti ben senle mesajlaşıp senle telefonda görüştüm tabiki muhatabım o olacak.Neyse ertesi gün firmayı aradım adama tüm bunları anlattım görüntü montajcının acemiliği dedi tekrar gitmeliymişim 70 km gidip gelecem benim başka işim yok.televizyonda hiç görüntü yok dedim bana 250 tlye dijital yayınları çeken anten varmış onu verelim diyor, hani bu adam işinde uzmandı,cd çıktı içinden dedim yok biz onu denemişizdir içinde kalmıştır jelatin de yoktu ekrande dedim,düşmüştür,tamam öyle olsun faturam nerde oda yok 6 gün önce kendilerinden navi güncellemesi istedim oda yok bunlar cihazı satana kadar sattıktan sonra kesilikle muhatap yok onu bilin firmaya ben cihazın değişmesini talep ettim bakalım bekliyorum özelden mesaj atma sebebim sonucu bekliyorum sonuç alamazsam verdiğim para beni öldürmez ama bunları her forumda deşfre edeceğim ben sadece size yol göstermesi açısından bunları anlattım kesinlikle merdiven altı üretim yapan yerlerden alışveri yapmayınız.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun