Corsa D multimedia uygulaması

aldorgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten ayrıca bir video out var, bunu çoklayıcı ile arkaya gönderiyoruz. Kumanda tuşları arkaya verilen görüntü kumanda edilebiliyor. Sadece menu ayarını yapamıyoruz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
navi çalışırken ekranın sağ üstüne dokunuyorum.pip ve dual zone tuşları çıkıyor.
dual zone tuşuna dokununca alt tarafa dvd tv radio vs gibi seçenekler geliyor.onlardan dvd yi seçince kontrol tuşları geliyor.
play stop, fw ve diğer kontrol tuşları var.
bendeki işlem sırası bu şekilde.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
nihayet igo primo kurup çalıştırdım navigasyonu

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam aradıgım sey ama direksiyondaki tusların calısır durumda kalması sartıyla

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çalışıyor zaten sorun yok

estuans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri gorus sistemi tavsiyesi

Merhaba, opel corsa 2010 model ikinci el bir araba satin aldim. Arkadasimda opel astra vardi ve geri gorus kamera sistemi (yanilmiyorsam park sensoru diye geciyor) cok guzel goruntuye sahipti. Opel corsa icin onerebileceginiz geri gorus kamera sistemi var mi? Navigasyon olmasi sart degil ama olursa olur. Ayna uzerine konulanlara video olarak baktim ama begenmedim. Tercihim tampona zarar vermeyen ve iphone ile uyumlu calisabilen cinslerden. Arabam ilk oldugundan dolayi ve bu konularda yeni oldugumdan dolayi umarim yanlis veya eksik bir sey yazmamisimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.:)

stonkeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hongkongdan kendi çabalarımla ithal ettiğim :D
S60 koduyla üretlimiş noname cihazın uygulaması

Birçok fonksiyon mevcut.Klasik çin malı üretim.Dahili tv ve bluetooth, navigasyon vs vs

Farklı ışıklandırma seçenekleri var.Orjinal aydınlatmaya çok uygun bir tonu da var

Orjinal iç renkle uymsuz.Ama yakında tüm konsola piano black boya uygulatacağım

eskı ustundekı tepy kabloları su ankı taktırdıgınız navigasyona uyum sagladimi ve dıreksıyondan kumanda olayı sorun cıkardımı merak ettım h olsun

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
eskı ustundekı tepy kabloları su ankı taktırdıgınız navigasyona uyum sagladimi ve dıreksıyondan kumanda olayı sorun cıkardımı merak ettım h olsun

Yazmıştım, soketler birebir aynı, sorun olmaz, sadece GPS anteninde sorun yaşarsınız, onun harici aracın soketi direk teybe uyar, USB, mikrofon ve aux-in için işlem yapacaksınız o kadar. Direksiyon kumandası tam uyumlu bu teyplerde, bir ara youtube da uygulamayı yapan arkadaşın videosu vardı...

makif60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bc tuşunun olduğu kısma nasıl geliyoruz yoksaa menüde var mı benimkinde bulamadım

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kablolar uyumlu
Direksiyon kumandalarında da bir sorun olmadı